קוויקליזארד: לקוח בגרמניה מרחיב את ההתקשרות עם החברה ל- 300 אלף יורו בשנה

כ-4 חודשים לאחר שהחל לקבל שירותים מהחברה, מרחיב הלקוח הגרמני את ההסכם לשימוש במערכת התמחור הדינמי של קוויקליזארד

חדשות ספונסר 07/03/2021 12:12

א+א-

חברת Quicklizard, חברת בינה מלאכותית בתחום תמחור מוצרים לחנויות קמעונאיות או חנויות חנויות הודיעה היום כי בכוונת הלקוח הגדול ביותר של החברה, להרחיב בצורה משמעותית את ההתקשרות עם החברה וזאת 4 חודשים בלבד לאחר שרכש לראשונה את מערכת התמחור הדינמי של קוויקליזארד.

 

מדובר בחברה גרמנית בתחום הקמעונות אשר בתחילה רכשה שירותים שנתיים בהיקף של 23 אלף יורו שכעת החליטה להגדיל את היקף השירותים שהיא רוכשת בעוד כ-70 אלף יורו לשנה (כ-280 אלף ש״ח) המהווים הרחבה של כ-30% (במונחי ARR) ובסך הכל יעמוד ההסכם עמה לאחר ההרחבה הצפויה, על כ-300 אלף יורו בשנה (1.2 מיליון ש״ח לשנה).

 

לדברי פיני מנדל מנכ״ל החברה, ״תוך 4 חודשים בלבד הצלחנו להניב ערך משמעותי ללקוח מהותי שלנו שראה בפרק זמן קצר, כיצד הוא מגדיל את מחזור ההכנסות ושורת הרווח תוך שימוש במערכת הבינה המלאכותית שפיתחנו.

 

קוויקליזארד מאפשרת לעסקים בינוניים וגדולים לקבל החלטות עסקיות תמחוריות ועסקיות מושכלות יותר ובכך להגביר את הרווח וההכנסות של בית העסק הן באון ליין והן בחנויות הפיזיות. אנחנו שואפים לשכפל את ההצלחה הזאת לכל לקוח ולקוח שלנו, אשר מבין באופן מידי את הערך במעבר משיטות תמחור ישנות אשר אינן נותנות מענה לעולם הדינמי בו פועלים היום אתרי מסחר וחנויות פיזיות ברחבי העולם.

 

החברה גייסה כסף בתל אביב מתוך מטרה להתרחב גלובאלית ולחדור לשווקים חדשים, להאיץ את פיתוח המוצרים ולגייס צוות איכותי נוסף במכירות ובפיתוח על מנת להציף ערך למשקיעים שלנו. קוויקליזראד שואפת להיות חברה גלובאלית וגם בעלת נוכחות משמעותית בישראל, הן באמצעות פעילותינו המשמעותית בארץ ובעולם והן כעת באמצעות רישום המניות למסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב.״

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה