מיקרונט קבלה הזמנה ל-2,000 מצלמות חכמות בכ- 3 מיליון ש”ח

בשלושת החודשים האחרונים החברה קיבלה הזמנות למצלמה החכמה בהיקף כולל של כ-9 מיליון ש"ח;

חדשות ספונסר 07/03/2021 10:33

א+א-

חברת מיקרונט מדווחת היום שקיבלה הזמנה נוספת מספק טלמטיקה מוביל בצפון האמריקה, בהיקף של כ-2000 יחידות של המצלמה החכמה שפיתחה החברה ה- SmartCam intermediate בסך כולל של כ-3 מיליון ש"ח. בסה"כ זכתה החברה בשלושת החודשים האחרונים להזמנות מצטברות של מוצרי המצלמה החכמה בהיקף של כ-9 מיליון ש"ח.

 

ההזמנה התקבלה מספק טלמטיקה בצפון אמריקה הפועל בתחום ניהול ציי הרכב למערך ההיסעים לתלמידים, לשוק התובלה ולציוד מכאני כבד והיא התקבלה בתום פיילוט ואינטגרציה בין החברות. הספק הוא אחד הגדולים בצפון אמריקה והוא בבעלות חברת אוטומוטיב טיר 1 (יצרנית חלקים לתעשיית הרכב) מהידועות בעולם.

 

מצלמת ה- SmartCam intermediate היא דגם ביניים מהדור החדש שפותח במיקרונט. למצלמה יכולות טלמטיקס מתקדמות וחיבוריות לרשת הסלולר (דור רביעי), המיועדת להגברת בטיחות הנסיעה והנוסעים. בנוסף, המצלמה היא בעלת קישוריות לרכב, יכולות ניטור כביש והתנהגות נהג, התראה על אירועי בטיחות בנהיגה, הדרכת נהגים בזמן אמת ודיווח למנהל הצי וזאת באמצעות שילוב טכנולוגיות בינה מלאכותית וניתוח נתוני וידאו, גם באמצעות שיתופי פעולה עם צדדים שלישיים.

 

מנכ"ל מיקרונט, אלי אביבי: "מוצר המצלמה המתקדם של החברה זוכה לעניין רב בקרב הלקוחות הפוטנציאליים, והדבר ניכר בהיקף ההזמנות שקיבלה החברה מתחילת השנה לאחר שעבר מבחני פיילוט מוצלחים במהלך 2020. אנו מצפים להמשך ביקושים חזקים למוצרי החברה המתקדמים במהלך שנת 2021 ומאמינים כי החברה נמצאת בשנת מפנה עם התעניינות גוברת במוצרים החדשים של החברה."

 

כזכור, בסוף חודש ינואר, קבלה מיקרונט הזמנה סדרתית שניה למוצר המצלמה שלה מסוג SmartCam Connected מספקית שירותי טלמטיקה בצפון אמריקה שהנה מהמובילות בעולם בסך כולל של 5 מיליון ש"ח, לאחר שדיווחה בסוף דצמבר 2020 על הזמנה ראשונה מאותו לקוח בהיקף של 1 מיליון ש"ח.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה