משדר ה-IFC של גילת נבדק על ידי Global Eagle Entertainment וקיבל הסמכה

יחידות לשימוש מסחרי על מטוסים מתוכננות להישלח החל מהרבעון השני של 2021

מערכת ספונסר 03/03/2021 16:13

א+א-

חברת גילת רשתות לוויין, העוסקת בטכנולוגיה לרשתות תקשורת לווייניות, פתרונות ושירותים, הודיעה היום כי חברת הבת בבעלות מלאה שלה, Wavestream, ציינה אבן-דרך משמעותית לאחר שמשדר ה-IFC העוצמתי שלה, ה-Aerostream 40Ku נבדק בהצלחה וקיבל הסמכה DO-160G על ידי Global Eagle, ספקית IFC מובילה. יחידות יצור לשימוש מסחרי על מטוסים מתוכננות להישלח החל מהרבעון השני של 2021.

משדר ה- Aerostream 40Ku של Wavestream מתוכנן למהימנות גבוהה, עם זמן ממוצע לפני כשל בשטח (MTBF) של מעל ל-30,000 שעות טיסה. המשדר, משלב את טכנולוגיית הגליום ניטריד (GaN) העדכנית ביותר ומאפשר שידור ברוחב-פס גדול יותר בין המטוס ללוויין ביחס לטכנולוגיות הדורות הקודמים. השלמתן המוצלחת של בדיקות התנאים הסביבתיים לציוד מוטס, ה- DO-160G, מקרבת את המשדרים צעד נוסף לכשירות טיסה ולקבלת רישיון הסבה (STC).

בוב הופמן מנכ"ל Wavestream: "השותפות האמיתית בין Global Eagle לבין Wavestream באה לידי ביטוי במאמץ ההנדסי המשותף להשגת אישור DO-160G עבור משדר ה - AeroStream 40Ku רב העוצמה של Wavestream. הישג זה מחזק את מעמדה הנוכחי של Wavestream כמובילת התעשייה מבחינת מהימנות וביצועים של משדרי IFC, ומרחיב את מעמדה כמובילת שוק לתחום ה-IFC בתדרי Ku, אשר כרגע עומד על כ-30 מיליון שעות טיסה וממשיך לצמוח".

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה