דר אורן הרשקוביץ, מנכל אנלייבקס קרדיט: יח"צ

אנלייבקס ו-Mount Sinai Health System מודיעות על שיתוף פעולה

מטרת שיתוף הפעולה היא לבחון את הפוטנציאל של Allocetra בשילוב תרופות מאושרות לסרטן בחולים עם גידולים סרטניים מוצקים שאינם מגיבים לטיפולים באותן התרופות

מערכת ספונסר 01/03/2021 12:12

א+א- 6

אנלייבקס תרפיוטיקס ומערכת הבריאות Mount Sinai, הכוללת בתי חולים ומכוני מחקר בעולם, מדווחות היום על שיתוף פעולה מחקרי חדש לפיתוח אינדיקציות קליניות ל-Allocetra, בשילוב תרופות מאושרות לסרטן בחולים שאינם מגיבים לטיפולים באותן התרופות.

Allocetra היא מוצר לטיפול אימונותרפי לאיזון מקרופגים, הנמצא כעת בפיתוח קליני על ידי אנלייבקס, כטיפול פוטנציאלי בשילוב עם תרופות מאושרות לסרטן לגידולים סרטניים מוצקים שהינם קשים לטיפול בתרופות קיימות.

תחת תנאי שיתוף הפעולה האסטרטגי, הצדדים יפתחו ויוציאו אל הפועל תכנית פרה קלינית במטרה לחקור סינרגיות פוטנציאליות בין Allocetra לבין התרופות המובילות כיום בעולם (Immune check point inhibitors) המאושרות לשימוש בגידולים סרטניים מוצקים נבחרים.

ד"ר קרלוס קורדון - קרדו מבית הספר לרפואה Icahn ב - Mount Sinai, יוביל את המחקר. כעוסק בתחום הפתולוגיה מולקולרית-אונקולוגית, ד"ר קורדון - קרדו חוקר בתחום הסרטן ובהבנה עמוקה יותר של המכניזם בסרטן אנושי, מטרות חדשות לטיפול ואבחון של סרטן, תוך הרחבה של חזון רפואה המותאמת אישית.

ד"ר קורדון - קרדו ציין כי "התרשמנו מהמידע התומך בהשפעות האימונותרפיות של Allocetra במודלים פרה-קליניים בסרטן. הרציונל המדעי התומך בשילוב של טיפולי Allocetra ומעכבי נקודות בקרה של מערכת החיסון הוא מסקרן, שכן מחקרים פרה-קליניים מרמזים כי ייתכן ו-Allocetra הפכה את הסביבה המדכאת-חיסונית, אשר לעתים מפריע למעכבי נקודות בקרה של מערכת החיסון, על ידי תכנות מחדש של מקרופגים אנטי-סרטניים חזרה למצב מאוזן. אנו מצפים לפיתוח של הטיפולים המשולבים באמצעות שיתוף הפעולה החדש בינינו".

פרופ’ דרור מבורך, המנהל הרפואי של אנלייבקס: "אנו נרגשים לשתף פעולה עם צוותי המחקר והקליניקה ב - Mount Sinai. ל - Allocetra תיתכן השפעה מאזנת על הסביבה המדכאת - חיסונית של הגידול, פוטנציאלית באמצעות ההמרה של אוכלוסיות פרו - סרטניות של מקרופגים לאוכלוסיות אנטי - סרטניות. יחד, אנחנו נחקור את הפוטנציאל של Allocetra בשילוב סינרגטי עם תרופות anti PD1 מאושרות לשימוש על מנת לטפל בגידולים סרטניים מוצקים".

ד"ר אורן הרשקוביץ’, מנכ"ל החברה, ציין: "החוקרים והקלינאים ב-Mount Sinai הם שותפים אידיאליים בעודנו עובדים על מנת להבטיח כי הפוטנציאל של Allocetra אכן ממומש. אנו מרוצים מההחלטה של Mount Sinai ליצור שיתוף פעולה אסטרטגי עם אנלייבקס לפיתוח Allocetra כמרכיב מפתח פוטנציאלי בטיפולים משולבים לגידולים סרטניים מוצקים".

6 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  נשאל ככה, על איזה בית חולים בעולם כן שמעת?

  כי אם אתה מכיר רק איכילוב והדסה - איך אתה מצפה להכיר משהו שנמצא בחו"ל? ואם אתה מכיר קצת, אבל ממש קצת, בתי חולים בעולם - mount sinai הוא אחד הידועים והמפורסמים שבהם. בדיקה קצרה בגוגל יכולה לעזור, אתה יודע, 2021 וזה... בהצלחה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  hagaibob 01/03/2021 20:47

 2. 2
  אחד מבתי החולים המפורסמים בעולם

  נמצאים בניו יורק דווקא שם אותם במקום טוב לא מחזיק לא ממליץ
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  TRKV 01/03/2021 20:27

 3. 3
  לא צוחק

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ronaldinio 01/03/2021 20:03

 4. 4
  הקוסם הברזילאי, תכתוב לי בבקשה שאתה צוחק...

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  hagaibob 01/03/2021 19:58

 5. 5
  אבל מי זה הר סיני ראבק. לא שמעתי אליהם אף פעם

  אולי בגלל זה יורדת?
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ronaldinio 01/03/2021 19:55

 6. 6
  אנלייבקס

  עם הכתבה הזאת איך היא לא ממריאה?
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  db500 01/03/2021 18:35