עגלות משטחים לקנייה או השכרה - מה עדיף, למי ומתי?

עגלות משטחים הן אמצעי שינוע יעיל, חיוני ונחוץ למגוון רחב של בתי עסק ומפעלים הנדרשים לפתרונות שינוע למרחקים קצרים יחסית של משטחי סחורות וציוד

תוכן מקודם 23/02/2021 10:53

א+א-

עגלות המשטחים מגיעות במספר דגמים שונים הנבדלים זה מזה בכל הנוגע ליכולת נשיאה מקסימאלית, אורך השיניים, מנגנון ההפעלה (ידני או חשמלי), פונקציות הרמה, משקל עצמי של העגלה, סוג הגלגלים וקוטרם (נושא זה משפיע בין היתר על יכולות השינוע על גבי משטחים שונים) ועוד.

 

קנייה VS השכרה - מה חשוב לדעת?

עגלות משטחים משווקות על ידי חברות שונות העוסקות ומתמחות בתהליכי ייצור, ייבוא ושיווק של מערכות ציוד לוגיסטי לתחום האחסנה והשינוע. ברוב המקרים, חברות אלו מאפשרות לקהל לקוחותיהן ליהנות גם ממסלול רכישת עגלות משטחים וגם ממסלול השכרת עגלות משטחים, כאשר תנאי ההשכרה והרכישה משתנים מחברה לחברה בהתאם למדיניותה בנשא.

 

עגלות משטחים להשכרה מיועדות לכל אילו מביניכם הנדרשים לפתרונות שינוע של משטחי סחורות באופן חד פעמי או בתדירות כזו אשר איננה מחייבת אתכם לקניית עגלות. כמו כן, מסלול ההשכרה מיועד לבתי עסק וחברות שלצורך ביצוע פרויקטים תקופתיים נדרשים לתגבור מערכי העבודה ולצורך כך הם נדרשים להימצאותן של עגלות משטחים נוספות לאילו העומדות לרשותם. מנגד, קנית עגלות משטחים מיועדת לכל אילו מביניכם הנדרשים לפתרונות שינוע באופן תכוף ותדיר, כאשר מספר העגלות נקבע בהתאם לצרכי העבודה והיקף כוח האדם הנדרש לביצוע העבודה השוטפת.

 

כפועל יוצא מכך, ההחלטה בנוגע לקנייה או השכרה של עגלות משטחים היא החלטה אותה תדרשו לקבל בהתאם לצרכי ותדירות השימוש שלכם בעגלות לאורך זמן. חשוב לציין שגם לאילו מביניכם אשר אינם נדרשים לפתרונות שינוע בתדירות גבוהה יחסית, מומלץ להחזיק בעגלת משטחים המותאמת למשקל הנשיאה המקסימאלי לו אתם נדרשים וזאת על מנת לייעל את תהליכי העבודה ולהבטיח את בריאות העובדים הנדרשים בחלק מהמקרים לנשיאת סחורות וציוד בידיהם.

 

כיצד לבחור חברה למכירה או השכרת עגלות משטחים?

עגלות משטחים מהוות ציוד לוגיסטי הכרחי ונחוץ לכל בית עסק, מפעל וכדומה הנדרש לפתרונות שינוע יומיומיים או תקופתיים, ולכן, בחירת חברה המתמחה בהליכי שיווק של עגלות משטחים, חייבת להיעשות בהתאם למספר פרמטרים מקצועיים כגון:

 

  • הניסיון המקצועי של החברה בתחום אספקת ציוד לוגיסטי למטרות שינוע
  • היצע הדגמים של עגלות המשטחים המשווקות על ידי החברה
  • שירותי ייעוץ והכוונה מקצועיים המוצעים לכם על ידי נציגי החברה בכל הנוגע לבחירת דגם העגלה המותאמת לצרכי העבודה הרלוונטיים לגביכם
  • היקף השירותים הנלווים המוצעים לכם על ידי החברה, לרבות, שירותי תיקון ותחזוקה של עגלות משטחים בתקופת האחריות, פתרונות שינוע ואחסנה נוספים המוצעים לכם על ידי החברה וכדומה.
  • טיב האחריות המוענקת לכם - במידה ואתם רוכשים עגלות משטחים חשוב לבדוק את נושא האחריות המוענקת לכם מטעם החברה המשווקת, וזאת בהתאם לתנאי האחריות ומשך האחריות.

 

אם אתם מעוניינים לשכור עגלות משטחים, חשוב לבדוק מלכתחילה האם החברה המשווקת מציעה גם מסלול השכרה ללקוחותיה, ובמידה וכן, לבדוק את תנאי ועלויות ההשכרה בהתאם למדיניות החברה בנושא.

 

איך יודעים איזה סוג של עגלת משטחים יכולה להתאים לכם?

אין זה משנה אם אתם מעוניינים לרכוש או לשכור עגלות משטחים, חשוב שתבחרו היטב את דגם העגלה הנחוצה לכם בהתאם לצרכי העבודה ומטרות השימוש בעגלות. ברוב המקרים, מומלץ להתייחס לנושאים כגון משקל הנשיאה המקסימאלי לו אתם נדרשים, סוג המשטח על גביו אתם נדרשים לבצע פעולות שינוע וזאת לנוכח העובדה שהדגמים השונים של עגלות משטחים מיועדים לנשיאת עומסים כאלו ואחרים והם מגיעים עם גלגלים המותאמים לסוגי משטחים כאלו ואחרים, וביניהם: גלגלים המיועדים לשימוש על גבי משטחי בטון מוחלק ועוד. נושא נוסף אליו חשוב להתייחס הוא נושא מנגנון ההפעלה הנחוץ לכם, כאשר ישנם שני סוגי מנגנונים: האחד חשמלי והשני ידני, כאשר לכל אחד מהמנגנונים תוכלו למצוא מספר דגמים של עגלות משטחים חשמליות ועגלות משטחים ידניות.

 

חברות מובילות בתחום אספקת הציוד הלוגיסטי הנדרש למטרות שינוע, מאפשרות לכם ליהנות משירותי ייעוץ והכוונה בכל הנוגע לבחירת דגם העגלה הנחוצה לכם, וזאת בהתאמה מלאה לכל צרכי העבודה הנדרשת באמצעות העגלה, ולכן, אנו ממליצים לכם להתייעץ עם נציגי השירות של אותן חברות לפני שאתם בוחרים דגם כזה או אחר של עגלת משטחים.

 

 

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה