פנינה פישמן, מנכלית כן פייט קרדיט: יח"צ

תוצאות חיוביות לכן פייט בניסוי שלב 2 בסרטן כבד מתקדם

הממצאים מראים הישרדות של כמעט 4 שנים בשני חולים עם היעלמות מיימת, תפקוד כבד תקין ואיכות חיים טובה

חדשות ספונסר 22/02/2021 12:12

א+א- 2

חברת כן-פייט ביופרמה המפתחת תרופות למחלות דלקתיות, סרטניות, ומטבוליות מפרסמת היום תוצאות חיוביות נוספות של תרופת ה- NAMODENOSON בשלב 2 בחולי סרטן כבד מתקדם.

 

שני חולים, שהשתתפו בניסוי וממשיכים לקבל את התרופה מראים תוחלת חיים של כ- 4 שנים. בנוסף לכך, בשני החולים נעלמה המיימת (ASCITES), נצפים תפקודי כבד תקינים ואיכות חיים טובה. באחד החולים נצפית מחלה יציבה עם היעלמות של גידולים בחלל הפריטוניאלי. עוד נמצא כי תרופת ה- NAMODENOSON היא בעלת בטיחות מירבית, ללא תופעות לוואי קשות בחולים.

 

לאחרונה, קיבלה התרופה אור ירוק הן מרשות ה- FDA והן מהרשות האירופאית, EMA לביצוע שלב 3 בחולים עם סרטן כבד מתקדם. כן קיבלה תרופת ה- NAMODENOSON אישור של תרופת יתום מה- FDA ומה- EMA וסטטוס פיתוח מהיר מה- FDA.

 

"אנו שמחים מאוד לראות הישרדות ממושכת, איכות חיים טובה ובמיוחד אישור של קרצינומות פריטוניאליות בשני החולים הללו", אמרה מנכ"לית Can-Fite, ד"ר פנינה פישמן.

 

"ה- FDA ו- EMA נתנו אור ירוק למחקר שלב III אשר בסיכום חיובי יוביל לרישום Namodenoson לטיפול במחלה הרסנית זו. למיטב ידיעתנו, Can Fite היא החברה היחידה המפתחת תרופה לאוכלוסיית חולים מתקדמת זו".

 1. מניות בכתבה
 2. כן פייט ביופרמה

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  wow. אם המניה הייתה עולה אגורה

  אם על כל שלב בכל ניסוי בעשור האחרון , המניה הייתה עולה אגורה ,אז היום הייתה שווה מרות מיליונים ולא יורדת 90 אחוז בעשור.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 22/02/2021 16:42

 2. 2
  מזה ההודעה המגמתית הזו שיצאה

  כל מה שמציינים זה אינדיקציה של 2 נסיינים לא אחוזי הצלחה , לא גודל הדגימה , לא מצב שאר הנסיינים . לא לוחות זמנים . עושה רושים שזו הודעה יזומה על מנת לעלות קצת את המנייה לקראת הנפקה כי בדרך הטיבעית ע"י משקיעים בקריאת הודעות ברורות וסקירות מהימנות זה לא יקרה , לאף אחד מהמשקיעים אין אמון במניה .
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  jeppeto 22/02/2021 16:15