בועז נוי, מייסד ומנכ"ל נקסטפרם קרדיט: יח"צ

נקסטפרם משיקה תוסף תזונה המבוסס על נוגד החמצון הטבעי שפיתחה

Carlson Labs יצרנית תוספי תזונה אמריקאית, השיקה תוסף המבוסס על נוגד החמצון שפיתחה החברה, המופק משמרים טבעיים ללא הנדסה גנטית

חדשות ספונסר 22/02/2021 12:12

א+א-

חברת הפוד-טק נקסטפרם טכנולוגיות שהחלה להיסחר בסוף חודש ינואר בבורסה בתל אביב, הודיעה היום, כי Carlson Labs, אחד מיצרני תוספי התזונה המובילים והוותיקים בארה"ב, השיק תוסף תזונה המבוסס על Astaferm, נוגד החמצון שפיתחה החברה. המוצר ניתן לרכישה באתר המכירות המקוון של Carlson Labs, בפורטלים ובחנויות נוספות בארה"ב.

 

Astaferm שפותח ומיוצר על ידי נקסטפרם, הוא תוסף תזונה מוגן בפטנט, המבוסס על אסטקסנטין, נוגד חמצון חזק, והוא היחיד מסוגו המופק משמרים טבעיים ללא הנדסה גנטית וללא טעם וריח. עובדת היותו של התוסף חסר טעם וריח, מאפשרת את שילובו כתוסף תזונה בין היתר בצורה של סוכריות גומי, בניגוד למוצרי האסטקסנטין הקיימים בשוק תוספי המזון כיום, המופקים ממקור אחד בלבד והוא מקור אצה, וניתנים בעיקר בצורה של כמוסות Soft-Gel, ללא בידול משמעותי בין המותגים השונים בשוק.

 

בנוסף ל- Carlson, בסוף שנת 2020 השיק Purity Products, יצרן תוספי תזונה אמריקאי ותיק, תוסף תזונה המבוסס על Astaferm. המוצר נמכר באתר המכירות המקוון של Purity Products, באמזון, ובחנויות נוספות בארה"ב.

 

בועז נוי, מנכ"ל נקסטפרם: "אנו גאים בכך ש- Carlson, שחקן מוביל בתחום תוספי התזונה בארה"ב, בחר להשיק את נוגד החמצון המהפכני שלנו ורואים בכך הבעת אמון משמעותית במוצר, בחברה ובפלטפורמה הטכנולוגית שלנו.

 

זהו יצרן מוביל שני שבוחר לשווק את ה- Astaferm בסוכריות גומי בנוסף ל- Purity Products, שהשיק את המוצר בסוף 2020. אנו פועלים בהתאם לתוכניתנו העסקית לבצע במהלך שנת 2021 מספר השקות בשיתוף פעולה עם מותגים אמריקאים מובילים, שישתקפו במכירות."

 

גב’ קרילין אנדרסון, נשיאת קרלסון, מסרה: "החלטנו להשיק את מוצר האסטקסנטין החדשני של נקסטפרם בזכות הערך הייחודי שלו עבור הצרכנים, הן בשל הריכוז של האסטקסנטין, והן בגלל צורת המתן הידידותית למשתמש של סוכריות גומי, הטעם האטרקטיבי, והשילוב החזק עם ויטמין C. אנו שמחים להציע ללקוחותינו את המוצר הן באתר האון-ליין והן בחנויות ברחבי ארה"ב."

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה