כלל ביטוח: חברת מכלול נכנסה לתחום המימון של פרויקטי מחיר למשתכן

החברה תממן פרויקט של קבוצת HIGH GROUP באשקלון בכ-165 מיליון שקל; מדובר בפרויקט מחיר למשתכן השני שמממנת החברה

חדשות ספונסר 16/02/2021 12:12

א+א-

חברת מכלול מימון וליווי לבניה למגורים מרחיבה את תחומי פעילותה ומממנת פרויקטים של מחיר למשתכן. החברה חתמה על הסכם ליווי עם קבוצת HIGH GROUP - חי נחמיאס מגורים והשקעות והיא תממן ותלווה פרויקט מחיר למשתכן בשכונת עיר היין באשקלון הכולל 180יח"ד. היקף העסקה עומד על כ-165 מיליון שקל.

 

הפרויקט כולל בניית 5 מבני מגורים, מתוכם 124 יח"ד ישווקו לזכאים במסגרת מחיר למשתכן ו-56 יח"ד ישווקו בשוק החופשי. המכרז בעיר היין היה פופולרי מאוד בקרב זכאי מחיר למשתכן - ההגרלה נערכה כבר ב-2018 ועלו בה 2,500 זוכים, מאות מהם נמצאים ברשימת ההמתנה אצל HIGH-GROUP. מדובר בפרויקט מחיר למשתכן השני שמממנת חברת מכלול.

 

לדברי איילת רוסק, מנכ"לית ומבעלי חברת מכלול, "בשנה האחרונה למרות הקורונה הגדלנו את פורטפוליו הפרויקטים והנכסים שאנו מלווים. בתקופת הקורונה, בזמן שהבנקים הקשיחו עמודת אל מול היזמים בלט היתרון שלנו במתן פתרונות גמישים ומהירים מתוך היכרות רבת השנים עם ענף הנדל"ן הישראלי, והיכולת לזהות סיכונים ולנטר אותם.

 

אם בתחילת דרכה של החברה ליווינו בעיקר פרויקטים של התחדשות עירונית הרי שבמהלך שנת 2020 נכנסנו לתחום של ליווי עסקאות קומבינציה , ליווי של פרויקטים יזמיים בתחום המגורים וליווי של פרויקטים של מחיר למשתכן. לצד הרחבת מגוון הפרויקטים, הרחבו גם את סוג הלקוחות וסיפקנו ליווי לחברות גדולות כדוגמת חברת רוטשטיין הציבורית איתה חתמנו על הסכם למימון קרקע ובניית 120 יח"ד בשכונת פרדס הגדוד בנתניה".

 

חברת מכלול היא חברת מימון חוץ בנקאי המתמחה במימון פרויקטים בתחום הנדל"ן למגורים. החברה שבבעלות אורי פז, ירון בלנק ואיילת רוסק ובבעלות של 35% של חברת הביטוח כלל מציעה חבילת מימון הכוללת את כל מרכיבי המימון הנחוצים ליזמים בתחום הבנייה למגורים, לרבות השלמת הון, אשראי בכיר פוליסות ע"פ חוק מכר וערבויות שונות ע"פ תנאי העסקה.

 

קבוצת HIGH-GROUP היא חברה יזמית העוסקת בבנייה של למעלה מ-2,000 יחידות דיור, מרכזים מסחריים ובנייני משרדים בפרויקטים מגוונים. הקבוצה יוזמת, מתכננת ובונה מגוון פרויקטים למגורים ברחבי הארץ, עוסקת באיתור שטחים לבנייה ובפרויקטים להתחדשות עירונית במסגרת תמ"א 38 ופינוי ובינוי. בשכונת עיר היין באשקלון הקבוצה יוזמת מספר פרויקטים בארבעה מתחמים הכוללים 680 יח"ד ומרכז מסחרי בשטח של 9,000 מ"ר, בהם הפרויקט הנוכחי שבגינו הסכם המימון עם מכלול.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה