סמדר ברבר צדיק, מנכלית הבנק הבינלאומי קרדיט: סיון פרג'

הבנק הבינלאומי משיק ארנק דיגיטלי ללקוחות

בשלב ההשקה, הארנק יתמוך בכרטיסים מסוג ויזה ובהמשך יתמוך גם בכרטיסי מאסטרקארד; השרות זמין ללקוחות הבנק הבינלאומי, אוצר החייל, יובנק ופאגי

חדשות ספונסר 16/02/2021 12:12

א+א- 6

הבנק הבינלאומי משיק ארנק דיגיטלי-FibiPay  ומצטרף בכך לבנק הפועלים שהודיע בתחילת השבוע על השקה דומה. שתי ההשקות מגיעות לאחר שבנק ישראל פרסם את עמדתו בנושא הארנקים הדיגיטליים, לפיה מיזמים אלה מעודדים תחרות ומפתחים את עולם התשלומים ומביאים ערך לצרכנים הישראלים.

 

הארנק הדיגיטלי של הבינלאומי מאפשר ללקוחות הבנק לשלם ישירות מהנייד בעת ביצוע רכישה בבית העסק ללא צורך בהצגת כרטיס האשראי. FibiPay מאפשר לצרף כרטיס חיוב לטלפון החכם, היישר מאפליקציית הבנק, באופן פשוט ומאובטח ולבצע תשלום בנייד בנגיעה בלבד בבית העסק.

 

FibiPay נתמך על ידי מכשירי אנדרואיד באמצעות אפליקציית הבנק המותקנת על המכשיר. השירות החדש מאפשר להשתמש בארנק בבתי עסק, על ידי הצמדת מכשיר הנייד למסוף התשלום התומך ברכיב EMV ותקשורת NFC(עם סימן הקשתות) בארץ ובחו"ל. בשלב ההשקה, הארנק יתמוך בכרטיסים מסוג ויזה (Visa) ובהמשך יתמוך גם בכרטיסי מאסטרקארד. השרות זמין ללקוחות הבנק הבינלאומי והמותגים: אוצר החייל, יובנק ופאגי.

 

עם השקת השרות אמרה מנכ"ל הבינלאומי סמדר ברבר-צדיק: "השקת FibiPay מהווה מהלך משמעותי בבינלאומי, בנק מחולל תחרות, שמקדם פתרונות מובילים ללקוחותיו בתחומי התשלומים, האשראי ושוק ההון".

 

רון גריסרו, סמנכ"ל וראש החטיבה הבנקאית בבינלאומי ציין כי: "FibiPay הינו פיתוח חדשני וחשוב בתוך סל השירותים הדיגיטליים העשיר של הבינלאומי ומאפשר ללקוחות הבנק ליהנות מארנק דיגיטלי מתקדם, וזאת לצד שירותים נוספים שהשקנו לאחרונה כדוגמת יעוץ פנסיוני דיגיטלי, פתיחת חשבון מהנייד ולצד היכולות המתקדמות של הבינלאומי בעולמות שוק ההון וההשקעות.

 

הבינלאומי מצטרף לבנק הפועלים שהודיע בתחילת השבוע על השקת ארנק דיגיטלי של bit ואת כרטיס האשראי bitcard בעזרתם יוכלו לקוחות לבצע תשלום ללא מגע ולהעביר כסף בין משתמשים.

 

בנק ישראל פרסם כאמור ביום א’ את עמדתו הרשמית בנושא, והציג מגבלות על פעילות הארנקים הדיגיטליים, ביניהם איסור על שימוש במידע אותו אוסף הארנק למתן שירותים פיננסיים או מכירת מוצרים פיננסיים ללקוחות.

6 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  |8||8||8|מה בידיוק?לעשות לי אמבטיה?|8||8|

  מטבע -נוצר לטובת מסחר...והוא צריך להיות בעל ערך...ערך לא של חשמל...ערך של GDP. הביטקוין ודומיו התגרו את המערכות מסחר\פינאנס שהיו אנאלוגיות ולא פתוחות לאנדואיד וAPPEL. עכשיו זה נגמר....כנראה קיבלו אישור מהרגולטורים למתן מענה....תחשוב פשוט תבין ...נגמר הסוס. כן....יעשו על מניות המטבע הדחגיטאלי סוחרים ים של כסף במסחר....אבל..לא נשמע על נושא המטבע בעתיד-------דעתי האישית!
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  RedHead69 16/02/2021 14:40

 2. 2
  השימושים העיקריים זה לקנות טסלה

  וסמים
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  shaul 16/02/2021 14:28

 3. 3
  זו לא אותו קונספט בכלל. לביטקוין שימושים

  ויעדים אחרים לגמרי.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  gilade 16/02/2021 14:10

 4. 4
  לא,לא הבנת את הקונספט שלהם

  כל בנק יבנה לעצמו פתרון....כשברור לך שבין הבנקים אין בעיה להעביר תשלום!!. ולא בין כל מיני פתרונות אלטרנטיביים עם שער אחר,שמצריך המרה ומלא צעדים לשכנע את הלקוחות!! אני אישית לא יעבוד עם פתרונות כגון ביטקוין לתשלום דיגיטאלי...אבל כן אשתמש עם פתרון של הבנר לתשלום דיגיטאלי...כמובן לשכיבטיחו אותי כמו כרטיסי באשראי לגניבות\מעילות\ אשמתש בחוכמה ממש לא כל הזמן......אבל אשתמש. אבל מה שזה אומר...לדעתי...שמשקיעי במטבעות הדיגיטאליים ישמעו על רכישות מיזוגים......מטבע דיגיטלי כפי שכתבתי בתחילה ובעבר לא יהוו שוק עצמאי בפני עצמו.....(עשה את זה שנה וחצי)ועשיו יתכנס לגופים הפיננסים. הצלחות למחזיקים-לא מחזיק בתחום כלום ...בגלל מה שכתבתי!.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  RedHead69 16/02/2021 14:05

 5. 5
  מה יפוצץ? הארנק הוירטואלי של הבינלאומי?

  מסופקני.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  gilade 16/02/2021 13:56

 6. 6
  זה יפוצץ את בועת הביטקוין ודומיו|21|

  לשיקול משקיעי המטבעות.....תתחילו להכנס למוד זהירות,בנק שני שמאפשר תשלומים מציוד דיגיטאלי!!ואלו בנקים עם כסף בקופה,ולא חברות כרייה דימיוניות!!, נגמר הסרט של 30000$=ביטקוין...וביזבוז חשמל בשביל לכרות אותו(משתמש במילה ,אבל אין שום דומה בין כריית ביטקוין לתעשיית הכריה ,פחם\זהב משאבים אחרים)
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  RedHead69 16/02/2021 13:54