אושיק אפרתי, מנכ"ל הום ביוגז קרדיט: אורית אפרתי

הום ביוגז חתמה על שני הסכמי הפצה בהיקף מינימלי של כ-1 מיליון דולר

החברה תחל למכור את מוצריה בהודו ובמספר איים באוקיאנוס השקט; שני ההסכמים נחתמו לתקופה של 36 חודשים

חדשות ספונסר 15/02/2021 12:12

א+א-

הום ביוגז (ת"א: המגז) העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מערכות ביוגז לשוק הפרטי והמוסדי והשלימה לאחרונה את הנפקתה בבורסה, הודיעה היום כי חתמה על שני הסכמי הפצה בלעדיים חדשים.

 

ההסכם הראשון נחתם עם מפיץ במדינת מהאראשטרה שבהודו. ההסכם נחתם לתקופה של 36 חודשים (עד סוף דצמבר 2023). במהלך תקופה זו התחייב המפיץ לרכוש כמות מינימלית של מוצרים בסכום של כ- 720 אלפי דולר. הסכם הפצה הוא בלעדי, אך לחברה זכות להפיץ את מוצריה ישירות לארגונים שונים בכפוף לתשלום פיצוי למפיץ.

 

ההסכם השני נחתם עם מפיץ במספר מדינות איים הנמצאות באוקיינוס השקט, ביניהן פיג’י, איי קוק, פולינזיה הצרפתית ואיי שלמה. גם ההסכם הזה נחתם לתקופה של 36 חודשים ובהיקף מינימאלי של כ-320 אלפי דולר. התנאים בהסכם מול המפיץ זהים לאלה שנחתמו בהודו.

 

הום ביוגז החלה להיסחר בבורסה בתחילת פברואר, לאחר שגייסה כ-100 מיליון ש"ח לפי שווי של כ-310 מיליון ש"ח (אחרי הכסף). מיד לאחר ההנפקה הפכה מגדל ביטוח לבעלת עניין בחברה עם החזקה של כ-10.4%.

 

החברה נוסדה בשנת 2012 על ידי מנכ"ל החברה אושיק אפרתי, סמנכ"ל הכספים ארז לנצר וסמנכ"ל המכירות יאיר טלר. בשנים האחרונות מכרה למעלה מ-10,000 מערכות ביתיות בלמעלה מ- 100 מדינות ויש לה צבר הזמנות של כ- 6000 מערכות ביוגז.

 

בעת ההנפקה אמרו בכירי החברה כי בכוונת הום ביוגז להשתמש בתקבולי ההנפקה להגדלת היקפי הייצור והמכירות של מערכות הביוגז הביתיות במספר מדינות נבחרות, בין היתר באמצעות התקשרות בהסכמי הפצה מקומיים באותן מדינות. שתי ההודעות היום מלמדות שהחברה מתקדמת בהתאם לתוכניותיה המקוריות.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה