ד"ר גל אביב, מנכ"ל בלנדר טכנולוגיות פיננסיות קרדיט: סיון פרג'

בלנדר תבטח את תיק ההלוואות שלה בישראל ובאירופה בחברת ביטוח בינלאומית

הפוליסות שנחתמו מספקות מנגנוני ההגנה בתיקי האשראי ומעניקות שכבת ביטחון נוספת של עד כ- 14% מקרן האשראי בליטא לטביה ובישראל

חדשות ספונסר 11/02/2021 12:12

א+א-

בלנדר טכנולוגיות פיננסיות דיווחה היום על התקשרות של חברות הבנות בלנדר ליטא ובלנדר פי2פי ישראל עם חברת ביטוח בינלאומית לביטוח תיקי ההלוואות בליטא לטביה ובישראל. שיעור הכיסוי של הפוליסה בליטא ובלטביה יעמוד על סך של 13.5% מאי עמידה בהחזר הלוואות, בניכוי השתתפות עצמית בגובה 3.5% משיעור אי העמידה בהחזר ההלוואה.

 

שיעור הכיסוי של הפוליסה בישראל יעמוד על סך של 14% מאי עמידה בהחזר הלוואות, בניכוי השתתפות עצמית בגובה 4% משיעור אי העמידה בהחזר ההלוואה.

 

ד"ר גל אביב, מנכ"ל בלנדר טכנולוגיות פיננסיות: "אנו ממשיכים זו השנה השלישית בביטוח תיק האשראי הצרכני של בלנדר, בשנה של משבר קורונה כלל עולמי ההסכם שנחתם הוא הבעת אמון חזקה בפעילות בלנדר ובטכנולוגיה שלה. שכבת הביטחון שמעניק הביטוח ייחודית בתחום והיא מייצרת למלווים לחברה ולמשקיעים נדבך נוסף של ביטחון, המצטרף לסינון הקפדני בבחירת ההלוואות, הפיזור המירבי וקרן הביטחון הצוברת".

 

בלנדר היא חברת פינטק בין לאומית המתמחה באשראי צרכני ובאשראי בנקודות מכירה ועוסקת בפיתוח ותפעול מערכות ניהול אשראי וחיסכון בישראל ובחו"ל. החברה מפתחת ומטמיעה טכנולוגיה מבוססת אלגוריתם וכלים ומתודולוגיות מתחום הביג דאטה, למידת מכונה, פסיכולוגיה התנהגותית ועוד, המסוגלת להעמיד אשראי באופן מהיר ויעיל ובריבית מותאמת אישית ללקוח.

 

החברה נוסדה בשנת 2014 על ידי ד"ר גל אביב המנכ"ל, בועז אביב סמנכ"ל הטכנולוגיות וברק גור סמנכ"ל המוצרים. החברה מעסיקה כ-60 עובדים בישראל ובסניפי החברה בחו"ל.

 

בלנדר נמצאת בשלבים מתקדמים לקבלת רישיון בנק דיגיטאלי אירופאי לפיקדונות ואשראי (High yield savings and Consumer Credit). החברה העמידה מעל 665 מיליון ש"ח באשראי צרכני בארץ ובחו"ל.

 

בחודש ינואר האחרון בלנדר הונפקה בבורסה בישראל, והיא חברת הפינטק הראשונה שנרשמה בבורסה בתל אביב. החברה זכתה לביקושי יתר של פי 2 במכרז הציבורי והגדילה את הגיוס ל-80.5 מיליון ₪. לאחר שגייסה 55 מיליון ₪ בשלב המוסדי.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה