פוורפליט חתמה הסכם עם חברת ההובלות האמריקאית McGuire Transportation

חברת ההובלות בחרה בפתרון ה - LV-300 של פוורפליט ורכשה 350 יחידות בכדי לצייד בהן את כלל צי הרכבים שלה

מערכת ספונסר 08/02/2021 12:12

א+א-

חברת פוורפליט, ספקית פתרונות IoT אלחוטיים ופתרונות לאבטחה, שליטה, מעקב וניהול משאבים ניידים, חתמה על הסכם עם McGuire Transportation, חברת הובלות אמריקאית. מטרת ההסכם היא שדרוג ניהול הנגררים של חברת ההובלות.

חברת McGuire בחרה בפתרון ה - LV-300 של פוורפליט ורכשה 350 יחידות בכדי לצייד בהן את כלל צי הרכבים שלה. לדברי פוורפליט, McGuire תוכל לשפר את תועלת השימוש בנכסיה, לשפר את הבטיחות ולספק ללקוחותיה שירות טוב יותר.

נשיא McGuire Transportation, פיל מגוויאר: ״היינו בין הראשונים לאמץ טכנולוגיות אחרות כמו רשומות אלקטרוניות ומערכות שילוח ממוחשבות ואנו ממשיכים להוסיף פתרונות טכנולוגיים חדשניים שיאפשרו לנו לשפר את המענה ללקוחותינו ולהתייעל. פוורפליט הדגימה את התמחותה בתעשייה והתרשמנו מהדרך בה עבדו איתנו כדי למצוא את הפתרון הנכון עבור צי הרכבים שלנו".

פתרון ה- LV-300 למעקב אחר נכסים, מספק נראות מתמשכת בזמן אמת ובתנועה, ודיוק קפדני במידע הנוגע לזמני ההגעה והיציאה של נגררים. זאת לטובת תכנון טוב יותר של הקצאת משאבי רשת האספקה. ‎השימוש בתדר רדיו גבוה לדיווחים מבטיח כי לקוחות יוכלו לקבל עדכונים מתמשכים על הסטטוס ומצב המטען שלהם.

מנכ"ל פוורפליט מארק סטנטון: ״McGuire בנתה את המוניטין שלה על המחויבות ללקוחותיה ועל היותה מובילת השוק באימוץ טכנולוגיות חדשות. אנו מחויבים לעבוד עם McGuire על מנת לזהות הזדמנויות למקסם את יעילות החברה, בזמן שאנו מספקים לה פתרונות פורצי דרך לניהול הנגררים שלה. הפתרונות שלנו מספקים תובנות משמעותיות לשיפור שירות הלקוחות והיתרון התחרותי של החברה״.

  1. מניות בכתבה
  2. פוורפליט

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה