בית ההשקעות מור הופך לבעל עניין באירודרום

החברה אישרה הצעה פרטית שלאחריה יחזיק בית הההשקעות ב-6% מהון המניות של החברה; המניות יוקצו במחיר המהווה דיסקאונט של קרוב ל-20% על מחיר השוק

חדשות ספונסר 08/02/2021 12:12

א+א-

חברת אירודרום הודיעה היום כי דירקטוריון החברה אישר הצעה פרטית לבית ההשקעות מור, שאחריה יחל להיות בעל עניין בחברה. לאחר ביצוע ההקצאה יחזיק מור בכ-6% מהון המניות המונפק והנפרע של החברה, וכ-8.3% מהון המניות המונפק והנפרע של החברה, בדילול מלא.

 

במסגרת ההצעה יוקצו למור מניות רגילות של החברה וכתבי אופציה (לא סחירים) הניתנים למימוש למניות של החברה, בתמורה מיידית כוללת בסך של 5,000,000 ש"ח, וכן סך נוסף של 3,576,150 ש"ח כתוספת מימוש לכתבי האופציה, ככל וימומשו.

 

המחיר למניה לפיו יוקצו המניות הינו 4.54 ש"ח, מחיר המהווה דיסקאונט של קרוב ל-20% על מחיר המניה בסגירה אמש שעמד על 5.61 ש"ח למניה. מחיר המימוש עבור כל כתב אופציה עומד על  6.50 ש"ח.

 

ההצעה כפופה לקבלת אישור רישום למסחר של הבורסה והחברה פועלת לפרסום דוח הצעה פרטית.

 

אירודרום, פועלת בזירה הביטחונית ומתמחה ביישום פתרונות ושירותים בתחום כלי הטיס הבלתי מאוישים. החברה מספקת שירותי תפעול, הדרכה, אחזקה, הטמעת מערכות ופתרונות אימון לצד הקמת תשתיות ידע ותחזוקה בצבאות ברחבי העולם.

 

מניית אירודרום החלה להיסחר בבורסה בתל אביב בחודש אפריל 2020 כאשר התמזגה לשלד של אפליי טכנולוגיות, וטסה מאז יותר מ-700%. לאחר העליות החדות נסחרת החברה לפי שווי שוק של כ-410 מיליון ש"ח.

 

את המחצית הראשונה של השנה סיימה החברה עם הכנסות של 6.2 מיליון ש"ח, נתון שמראה צמיחה של כמעט 120% מהכנסות החברה ברבעון המקביל. הרווח המתואם של אירודרום הסתכם במיליון ש"ח (בניטרול הוצאות הליך המיזוג עם אפליי).

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה