עליות שערים בתל אביב, מנרב מזנקת 23%

תל אביב 125 עולה 1.3%; טאואר מזנקת 7% על רקע פער ארביטראז’; גזית גלוב מטפסת 3.8%; מגמה חיובית באירופה; עליות של עד 0.9% בחוזים העתידיים

מערכת ספונסר 02/02/2021 11:40

א+א-

הבורסה המקומית מתנהלת בעליות שערים חדות, לאחר הסגירה החיובית שנרשמה אמש בניו יורק, כשהחוזים העתידיים מצביעים לפי שעה על פתיחה חיובית. הבורסות באירופה ננעלו אתמול בירוק, והמסחר באסיה מתנהל כעת בעליות שערים. בורסת תל אביב רשמה אתמול מגמה חיובית; מדד ת"א 35 עלה 1.27%, ת"א 125 עלה בשיעור דומה.

מניות הארביטראז’ חוזרות היום בפער חיובי על מדד ת"א 35 וכן בפער חיובי בדולר רציף. מבין מניות המדד בולטות היום מניית טאואר בפער חיובי של 6.40% ומניית אורמת טכנו שחוזרת בפער חיובי של 2.05%. מניית נייס חוזרת בפער שלילי של 0.13%.

אמש לאחר סיום המסחר דיווחה איסתא על זכיה במתחם נוסף לבנייה רוויה ברמת גן במסלול "מחיר מופחת". זאת במסגרת מכרז לרכישת זכויות חכירה ובנוסף לזכייה קודמת של איסתא במתחם אחר ברמת גן לפני כחודש. המתחם הנוסף מורכב מארבעה מגרשים עליהם ניתן להקים 263 יחידות דיור.

 אל על הודיעה על ביטול טיסות עד 6 בפברואר, בעקבות החלטת הממשלה על הארכת הסגר, ומעדכנת כי "החברה פועלת ונערכת מול רשויות המדינה על מנת לקבל אישור להפעלת טיסות חילוץ לישראלים".

מידרוג על ביג: ”רכישת אפי נכסים מרחיבה את הפיזור הגיאוגרפי של החברה, ומחזקת את היתרונות לגודל. מעבר לכך, החזקה במניות סחירות בשווי שוק של כ - 2.7 מיליארד ₪, מתוכם סכום של כ - 2.2 מיליארד בלתי משועבדות, תקנה לחברה, במקרה הצורך, מקור תזרימי נוסף".

חברת אלמוגים זכתה במכרז רשות מקרקעי ישראל ברמת גן. החברה, יחד עם חברת יוסי אברהמי, יבנו 157 דירות בארבעה מגדלים. תמורת הזכיה ישלמו החברות כ - 158 מיליון ₪.

קבוצת חנן מור מעריכה עלייה ברווח הגולמי ובדמי השכירות השנתיים. על פי ההערכות, למרות משבר הקורונה הרווח הגולמי עלה ב - 28% ויסתכם בכ - 570 מיליון ₪. דמי השכירות יסתכמו בכ - 60 מיליון ₪.

 קמהדע רוכשת מרכז לאיסוף פלסמה בארה”ב: Blood and Plasma Research Inc מתמקדת באיסוף פלסמה עשירה בנוגדנים, וקמהדע מתכננת להיכנס לשוק איסוף הפלסמה ולהפוך לחברת מוצרי פלסמה ורטיקאלית.

 גילת זכתה בחוזה עם פוטנציאל הכנסות של למעלה מ - 50 מיליון דולר: תספק מגברי מצב מוצק ב - Gateway של Wavestream עבור קבוצת לוויינים במסלול לווייני נמוך.

חברת הטכנולוגיה הרפואית אינוויטק יוצאת להנפקה ראשונה לציבור בבורסת תל אביב. בתשעת החודשים הראשונים של 2020 החברה דיווחה על הכנסות של 23.6 מיליון דולר, רווח נקי שהסתכם ב - 7 מיליון דולר ותזרים שוטף של 7.8 מיליון דולר.

סייברוואן תתקין 30 מערכות למניעת היסח דעת בנהיגה, בחברת ”קווים”. החברה תבצע פיילוט ב - 30 אוטובוסים עם אופציה להתקנת עד 1500 מערכות נוספות במחיר מופחת.

פתיחת שנה חיובית לקופות הגמל, עם תשואה ממוצעת של 0.8% בחודש ינואר. המניות ואיגרות החוב הקונצרניות בישראל רשמו עליות חזקות, שפעלו כגורם חיובי לתשואות הקופות; טווח התשואות של כלל הקופות אמור לנוע בטווח תשואה של0.6% - 1%.

אפולו פאוור: ההכנסות בשנת 2020 הסתכמו בכ - 528 אלף ₪. החברה החלה למכור את מוצריה לראשונה השנה; הרווח הגולמי הסתכם בכ - 116 אלף שקלים, צבר ההזמנות עומד על 1.6 מיליון ₪.

הום ביוגז החלה להיסחר הבוקר בבורסת תל אביב. החברה השלימה את הנפקת המניות הראשונה לציבור פי שווי של כ - 310 מיליון ₪ אחרי הכסף. בהנפקה נרשמו ביקושים של כ - 130 מיליון שקל והחברה בחרה להגדיל את הגיוס ל - 100 מיליון ₪.

 גב ים מסכמת את שנת הקורונה עם עליה של 4.7% בהכנסות משכירות. במהלך השנה חתמה החברה על 8 עסקאות שכירות עם הכנסות שנתיות של כ - 80 מיליון ₪. ה -NOI השנתי גדל ב - 5.3% מהשנה שעברה והחברה תחלק דיבידנד של 260 מיליון ₪.

באטמ מעלה את תחזיותיה בפעם השלישית בתוך שנה: החברה מצפה להכנסות של 180 מיליון דולר בשנת 2020. הצמיחה נבעה מפעילות חטיבת הביומד שפיתחה ערכות אבחון להתפרצות מגפת הקורונה שחוו ביקוש חזק במהלך השנה.

 

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה