נכסים ובנין רוכשת מניות ואופציות של סלע קפיטל בכ-80 מיליון ש”ח

בהנפקה פרטית מכרה סלע 4.99% מהון המניות שלה במחיר של 7.8 ש"ח למניה, המהווה פרמיה של כ-12% על מחיר הסגירה אמש

חדשות ספונסר 27/01/2021 14:20

א+א-

חברת נכסים ובנין רכשה כ-10 מיליון מניות ו-10 מיליון כתבי אופציה של חברת סלע נדל"ן, שהם 4.99% מהון המניות שלה, בתמורה לכ-80 מיליון ש"ח.

 

המחיר נטו בו מוקצות המניות עומד על 7.8 ש"ח. אמש עמד מחיר המניה בסוף יום המסחר על 6.99 ש"ח, כך שהמחיר מהווה פרמיה של כ-12% על מחיר הסגירה אמש.

 

האופציות שרכשה נכסים ובנין במסגרת העסקה, ניתנות למימוש במחיר של 8.4 ש"ח למניה לתקופה של שנתיים וחצי. בהנחת מימוש מדובר ב-4.4% נוספים בחברה, כך שחלקה של נכסים ובנין עשוי הגיע לכ-9.4% מהון המניות של סלע.

 

השלמת העסקה כפופה לאישור דירקטוריון החברה לביצוע ההקצאה ולאישור הבורסה לרישומן של המניות למסחר.

 

מנכסים ובנין נמסר: "החברה מאמינה כי תשואת הדיבידנד השוטפת של סלע, בהינתן שמירה על מעמדה כקרן ריט, ובתוספת השווי הגלום שטרם בא לידי ביטוי במחיר המניה ויכולות הצמיחה הנוספות בעתיד, אשר יושפעו גם מחיזוק ההון כאמור ויכולות הניהול של הצוות המוביל שלה, יגלמו תשואה כוללת גבוהה לחברה בניהול היתרות הנזילות שלה". גיזה זינגר אבן שימשו כיועצי העסקה.

 

סלע קפיטל נסחרת בבורסת תל אביב בשווי של 1.38 מיליון ש"ח. בחודשים האחרונים חוותה החברה ניסיון השתלטות מצד חברת מבנה, שלא צלח, בסיומה של שנה קשה שעברה על החברה בצל משבר הקורונה. החברה דיווחה ששוכרים רבים ביקשו להפחית ולבטל את דמי השכירות ונרשמה ירידה של 10% בהכנסותיה מדמי השכירות. מניות החברה צנחו בכ-30% בשנה האחרונה, אולם בשלושת החודשים האחרונים התאוששה ועלתה בכ-30%

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה