ישראל קנדה זכתה במכרז של רמ”י בנווה גן ברמת השרון

תמורת העסקה עומדת על 151 מיליון ש"ח; בשטח יבנו שלושה מגדלים בני 7-11 קומות ובהם 79 דירות ושטחי מסחר

חדשות ספונסר 27/01/2021 10:00

א+א-

עכשיו זה רשמי. אחרי הכחשות של החברה אמש לאחר פרסומים בעיתונות הכלכלית, מדווחת היום ישראל קנדה על קבלת הודעה רשמית על זכייתה של החברה המוחזקת ICR (50%) במכרז שניהלה רשות מקרקעי ישראל לרכישת זכויות חכירה בשכונת נווה גן ברמת השרון בסכום של כ-136 מיליון ש"ח ובתוספת 15 מיליון ש"ח עבור הוצאות פיתוח לרמ"י (151 מיליון ש"ח בסהכ).

 

המגרשים הנרכשים זמינים לבניה וחלה עליהם תב"ע מאושרת המקנה זכויות בניה להקמת 79 דירות בשלושה בנייני מגורים בני 7-11 קומות ושטחי מסחר בשטח כולל של כ-11 אלף מ״ר. בכוונת ICR לפעול לשיווק המקרקעין, תוך שימוש ביכולות החברה, בין בדרך של בניית יחידות ומכירתן כיזם, בדרך של ביצוע עסקאות קומבינציה ובין בדרך של ארגון קבוצת רכישה.

 

על פי תנאי העסקה, ICR רוכשת מרמ"י את זכויות החכירה בשטח לתקופה של 98 שנים, עם אופציה להארכת תקופת החכירה ב-98 שנים נוספות. את תמורת הרכישה תשלם החברה בשני תשלומים. בהתאם לתנאי המכרז, העמידה ICR ערבות בנקאית של 8 מיליון ש"ח, שתחולט עם אישור הזכיה (חלק החברה מסתכם בכ-4 מיליון ש"ח). יתרת התשלום תשולם בתוך 90 יום ממועד הודעת רמ"י על הזכייה.

 

ICR מתכוונת לקדם היתרים להקמת בניינים למגורים בהתאם לתכנית בנין עיר הקיימת במקום, ובהתאם לתוכנית שמקדמת עיריית רמת השרון ביחס למתחם. עוד מציינת החברה בהודעתה לבורסה כי היא מתכוונת לפעול לשיווק המקרקעין ושוקלת לבצע עסקאות קומבינציה וארגון קבוצות רכישה.

 

בכוונת הקבוצה להמשיך להגדיל הרכישות ולפתח את פורטפוליו הנכסים שלה באזור. את הבניה בפרויקט זה מתכננת החברה להשלים תוך 48 חודשים מאישור המכרז.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה