מנכ”ל חדש לקניון שבעת הכוכבים בהרצליה של הכשרת הישוב

אורי כיהן בעבר כמשנה למנכ"ל קניוני עזריאלי, מנכ"ל קניון רמת אביב ובתפקידו האחרון כמנכ"ל קניון TLV

חדשות ספונסר 27/01/2021 09:45

א+א- 2

הכשרת הישוב, בניהולו של עופר נמרודי, הודיעה על מינויו של אורי אבל (46) לתפקיד מנכ"ל קניון שבעת הכוכבים בהרצליה. בשנה האחרונה כיהן אורי כמנכ"ל קניון TLV. אורי בעל ניסיון ורקע שיווקי ומסחרי, והוא עתיד להצעיד את הקניון בהיערכות להתאמתו לשנים הבאות, ולשמירה על מעמדו כאחד הקניונים החזקים בישראל.

 

אורי, בעל ניסיון של למעלה מ-17 שנה בניהול קניונים ונדל"ן מניב. קודם לתפקידו בהכשרת הישוב, כיהן אורי בשורה של תפקידים בכירים, ביניהם מנכ"ל קניון ה-TLV (שבבעלות גינדי וריבוע כחול), משנה למנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי ומנכ"ל קניון רמת אביב שבבעלות קבוצת מליסרון. אורי החל לנהל קניונים בשנת 2006 כמנכ"ל הקניון הגדול בפתח תקווה שהיה בבעלות חברת בריטיש ישראל.

 

לאבל תואר שני (MBA) במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום מטעם הקריה האקדמית קרית אונו, ותואר ראשון (BA) במנהל עסקים עם התמתחות בשיווק ומיתוג של המרכז האקדמי רופין.

 

אורי אבל, מנכ"ל קניון שבעת הכוכבים, ציין: "אני גאה להצטרף למשפחת הכשרת הישוב בניהול קניון הדגל של הקבוצה. קניון שבעת הכוכבים הינו אחד מהקניונים המובילים במדינה וככזה הוא צועד בימים אלו קדימה על ידי מהלך משולב ומשמעותי של שדרוג תמהיל השוכרים ועסקי ההסעדה והפנאי הפועלים בתוכו על מנת להתאימו לצרכי הלקוחות ולעידן החדש של הקניונים בתקופת post קורונה.

 

אנו צפויים לקדם גם מהלך שיפוץ אדריכלי עדכני וכניסה לעולם הדיגיטל והאונליין. הקניון פועל 7 ימים בשבוע, ידוע בהיותו פורץ דרך בחשיבה הניהולית והשיווקית וככזה שמוביל את הענף בשירותים המוענקים ללקוח (כחדרי החתלה, חניות לאם ולילד, פסטיבלי תוכן וכד), וימשיך להיות כזה על ידי חשיבה מותאמת לתקופה במטרה להעניק ערך מוסף שיווקי ומסחרי ממשי ללקוחות הקניון."

חדשות ספונסר

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  בהצלחה

  הגיע הזמן

  אריק 27/01/2021 20:18

 2. 2
  בהצלחה

  הגיע הזמן

  אריק 27/01/2021 20:18