אקסיליון זכתה במכרז להקמת עיר דיגיטלית תאומה בקולורדו

הפרויקט נערך בשותפות עם Microsoft ו-Mead&Hunt; בנוסף הודיעה החברה כי התחילה במהלך לרישום מניותיה בנאסד"ק

חדשות ספונסר 24/01/2021 12:12

א+א- 1

חברת אקסיליון תחבורה חכמה הודיעה כי תפעל להקמת עיר דיגיטלית תאומה"מבוססת על תשתית ענן Azure של מיקרוסופט לניתוח מערך התחבורה במחוז Pitkin והעיר אספן במדינת קולורדו, ארה"ב בשיתוף חברת ההנדסה Mead & Hunt, לאחר שזו זכתה במכרז (RFP) לביצוע פרויקט Upper Valley Mobility Enhancement Study.

 

במסגרת הפרויקט אקסיליון תספק מצלמות מבוססות בינה מלאכותית הכוללות מידע על מיקום (GPS) ומחוברות בזמן אמת לענן מיקרוסופט Azure כ- IoT אשר יותקנו על רכבים במחוז Pitkin ובעיר אספן ואשר באמצעות המידע המבוסס Computer Vision שייאסף מהם תבנה "עיר דיגיטלית התאומה", המאפשרת ניתוח כולל של מצב התחבורה בכלל והתחבורה הציבורית בפרט.

 

הטכנולוגיה של אקסיליון תסייע בניהול התחבורה הציבורית על בסיס הנתונים שיתקבלו מהמצלמות מבוססות הבינה מלאכותית שתספק החברה מתוך מטרה לשפר את יעילות התחבורה הציבורית והגברת הבטיחות לכלל משתמשי הדרך, ובפרט להולכי רגל ורוכבי אופניים וקורקינט.

 

לדברי אורן דרור, מנכ״ל ויו"ר חברת אקסיליון: ״זכייה זו מגיעה במקביל להודעת החברה להתחיל בביצוע בדיקות ופעולות להכנת התשתית המשפטית והמסחרית לשם רישום מניותיה של החברה בבורסת הנאסד"ק בארה"ב וזאת כחלק מאסטרטגיית החברה לפיתוח הפעילות הבינלאומית והעמקת החדירה לשוק בארצות הברית.

 

״אקסיליון מרחיבה את פעילותה בארצות הברית ומשלבת כוחות עם חברת ההנדסה, Mead&Hunt, חברת הנדסת תנועה אמריקאית הפרוסה ביותר מ –30 ערים בארצות הברית. הטכנולוגיה שפיתחה אקסיליון תסייע בניהול התחבורה הציבורית על בסיס הנתונים שיתקבלו מהמצלמות מבוססות הבינה מלאכותית שתספק החברה מתוך מטרה לשפר את יעילות התחבורה הציבורית והגברת הבטיחות לכלל משתמשי הדרך, ובפרט להולכי רגל ורוכבי אופניים וקורקינט.

 

אנו שמחים לבשר על הצטרפותו לקוח נוסף למארג הלקוחות של אקסיליון, השואף ומבין את הערך העצום בפתרון של אקסיליון לשיפור האפקטיביות של מערך התחבורה הציבורית והגברת הבטיחות להולכי רגל ורוכבי אופניים וקורקינט, הפחתת זיהום האוויר, הורדת עומסי תנועה והתייעלות משמעותית בזמינות התחבורה ציבורית."

 

 1. מניות בכתבה
 2. אקסיליון

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  חדשות טובות. כי מציון לא יצא כלום

  הפרוייקט בירושלים לא שווה כלום. כפי שכתבתי בעבר. טוב שיש פרוייקט בארה"ב. בהצלחה.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 24/01/2021 15:48