גלילאו טק תפתח מערכת תקשורת לעיר חכמה עם חברה יפנית

בהמשך למיזוג עם חברת ברייט לד, המערכת שתפותח במשותף תשמש את החברה בפרויקטי עיר חכמה והחברה היפנית תהפוך למפיץ בשוק האסייתי

חדשות ספונסר 20/01/2021 14:35

א+א-

חברת גלילאו טק הממזגת לתוכה את פעילותה של חברה ברייט לד העוסקת בתחום הטכנולוגיות לניהול עיר חכמה, מעדכנת היום על התקשרות עם חברה ישראלית המייצגת תאגיד תקשורת יפני, לשיתוף פעולה בתחום הפעילות.

 

בהתאם למצגת הפעילות של התאגיד היפני, מדובר בחברה פרטית בעלת פעילות בינלאומית המהווה חלק מקבוצת אחזקות יפנית שמניותיה נסחרות בבורסה של טוקיו והיא בעלת פעילות בתחום התקשורת, טכנולוגית רכב ותחומים נוספים.

 

התאגיד היפני הוא גם ספק עולמי של פתרונות תקשורת הכוללים בין היתר פתרונות LTE ו-5G. מלבד פעילותה של החברה ביפן יש לה סניפים ופעילות באמריקה, אירופה ובמדינות נוספות ברחבי אסיה.

 

על פי ההסכם, שני הצדדים ינהלו מו"מ בתיווכה של החברה הישראלית, במטרה לחתום על הסכם עקרונות מחייב לפיתוח משותף של מערכת תקשורת לעיר חכמה, שילוב של מערכת ה- Coral Reef ועם תקשורת סנסורים ו-IOT ותקשורת לרכבים חשמליים ואוטונומיים. המערכת תפותח במשותף ותשמש את החברה בפרויקטים של עיר חכמה כאשר החברה היפנית גם תהפוך למפיץ בשוק האסייתי.

 

תחום הפעילות של ברייט המתמזגת לגלילאו הוא פיתוח תשתיות טכנולוגיות לניהול "עיר חכמה" באמצעות פיתוח פלטפורמה פתוחה המכונה Coral Reef. הטכנולוגיה מאפשרת ניהול עיר באמצעות סביבה חכמה ומשותפת לאנשים, רכבים חכמים ומכשירים הפועלים במרחב העירוני, תוך התמקדות בחיסכון באנרגיה וניהול המרחב העירוני.

 

הניהול ותפעול הטכנולוגיה ב"עיר החכמה" נעשה באמצעות אפליקציות ושירותים מתקדמים לרשויות, לתושבים ולחברות הפועלות בתחומי העיר. הטכנולוגיה מאפשרות הטמעה ואינטגרציה של שירותים עירוניים חכמים באופן מהיר וחסכוני. ברייט פועלת לשיפור הקישוריות בין יחידות מחשוב וחיישנים שיפוזרו ב"עיר החכמה" וכן חיבורן למערכת איסוף וניתוח נתונים מרכזית.

 

חיבור זה מאפשר שיתוף ומסחור הנתונים ואספקת שירותים עירוניים ומסחריים במרחב העירוני, לרבות תוך שימוש בתשתיות G5 . עד למועד השלמת המיזוג בין החברה לברייט, לחברה זכות שימוש בלעדית במערכת קורל ריף.

 

בהסכם העקרונות בין החברות הוחלט כי החברה תוביל את תוכנית המו"פ והדדים יחלקו את מאמצי הפיתוח על פי תוכנית שתוסכם על שני הצדדים. בנוסף במסגרת ההסכם תקבע התוכנית המשותפת לשיווק מוצרי הפרויקט והפתם ביפן ובשאר אסיה, ארה"ב ואירופה על פי תוכנית השיווק שתוסכם בין הצדדים.

 

חלוקה מפורטת של ההכנסות הקשורות לפרויקט תוחלט במסגרת הסכם עקרונות שיחתם מול התאגיד. החברה היפנית תשקול את שיעור ההשתתפות בעלויות הפיתוח של הפרויקט והתקציב הנדרש יסוכם במסגרת ההסכם הסופי.

 

החברה הישראלית המייצגת את התאגיד היפני תזכה לדמי תיווך של 100 אלף דולר, שישולמו במזומן או באופציות בלתי סחירות בתוך 10 ימים מהחתימה על ההסכם המפורט.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה