עדיקה מתרחבת בזירה הבינלאומית ומשיקה אתר מכירות באנגליה

לאחר כשנתיים מכניסתה לפעילות במגזר הבינלאומי, הכנסות החברה ברבעון הרביעי ממגזר זה מתקרבות לראשונה להכנסותיה מהפעילות בישראל

חדשות ספונסר 20/01/2021 12:12

א+א-

חברת Adika מרחיבה את הפעילות הבינלאומית שלה ומשיקה אתר סחר באנגליה. האתר יפעל במקביל לאתרי החברה הפועלים כיום בישראל ובארה"ב, ויתחרה ישירות בשוק מותגי האופנה האירופאיים המובילים, בהם: boohoo, asos ו-ZALANDO.

 

בחודשים האחרונים נערכה השקת הפיילוט הראשוני של האתר שכלל צילומים, פעילויות דיגיטל, שת"פ עם משפיענים מקומיים ומגוון פעילויות ייעודיות להשקתו. האתר האנגלי מותאם לפעילות הבינלאומית במתן אפשרות סליקה במטבע הזר הרלוונטי.

 

ניהול האתר יעשה מישראל לרבות השיווק, הפרסום וניהול המערך הלוגיסטי, מרכז ההפצה והשילוח, בדומה לניהול הפעילות מול האתר האמריקאי.

 

הכניסה לשוק האנגלי הינה במקביל לפעילות הענפה של החברה בארה"ב, שמסכמת את פעילות חו"ל בצמיחה משמעותית כך שלראשונה הכנסות החברה מפעילות חו"ל מתקרבות להכנסות פעילות החברה בישראל.

 

בהתאם להערכות מקדמיות וראשונית, שאינן סקורות או מבוקרות ומבוססות על המידע והנתונים שבידי החברה במועד זה, היקף הכנסות החברה מפעילות המגזר הבינלאומי בשנת 2020 מעיד על צמיחה משמעותית במגזר זה.

 

עוד מדווחת החברה כי הגיעה להסכם עם קבוצת גולף, במסגרתו תאריך את הסכם מתן השירותים לקבוצת גולף לתקופה של עד תשעה חודשים נוספים. בתמורה לשירותים אלה תשלם גולף לחברה תשלום חודשי קבוע של כ-750 אלף ש"ח.

 

בנוסף תשלם גולף סכומים משתנים עבור הוצאות מדיה וקידום ושירות לקוחות וכן תשלם את הוצאות הפצת המוצרים שנרכשו באתרי החברה, ונקבע מנגנות להסדרת תוספת לתמורה עבור עמידה ביעד הכנסות העולה על 30 מיליון ש"ח.

 

רועי הסל, מנכ"ל Adika : "Adika עומדים בשורה אחת עם אתרי האופנה בעולם, כאתר ישראלי מוביל בזירת האופנה הבינלאומית הטרנדית המהירה. אנו עולים להתקפה עם השקת האתר האנגלי, שיחזק את המשך הפעילות הגלובלית של החברה, יתחרה בשוק מותגי האופנה האירופאיים הבינלאומיים, ויביא עימו בשורה כחול לבן בקרב צעירות ונשים שמחוברות לאופנה צעירה וטרנדית".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה