שותפות המו”פ אינפיניטי מדיקל תשתף פעולה עם מפתחת החיסון הסיני

השותפות ו- GuoJian Capitalחתמו על מזכר הבנות לקידום והפצה של חברות הפורטפוליו של השותפות בשוק הסיני

חדשות ספונסר 18/01/2021 10:29

א+א- 1

 

אינפיניטי מדיקל, שותפות המו"פ מקבוצת אינפיניטי, חתמה אמש על מזכר הבנות להפצת הטכנולוגיות של חברות ישראליות עם חברת GuoJian Capital הסינית מקבוצת Sinopharm Group שפיתחה את החיסון הסיני נגד וירוס הקורונה ומוקמת במקום 145 ברשימת 500 Fortune.

 

Infinity Medical הנסחרת בבורסה (איי.איי.אם. יהש 1171230), משקיעה בחברות מו"פ ישראליות בתחום הרפואה הדיגיטלית. מזכר ההבנות שחתמה עם חברת GuoJian Capital הוא לקידום והפצה בסין של מוצרי חברות הפרוטפוליו של השותפות.

 

במסגרת ההסכם, תוקם וועדת היגוי משותפת ויפתח בישראל מטה משותף שלInfinity Medical (IMED) וחברת GuoJian Capital הסינית, שיעסוק ברישוי מגוון המוצרים, השגת מימון להעברת תקנות בסין, והקמת תשתית וצוות יעודי להפצת המוצרים. שיתוף הפעולה יתמקד בהשקעות במכשירים רפואיים, טכנולוגיות רפואיות ושירותי רפואה.

 

Sinopharm Group, קבוצת האם של חברת GuoJian Capital, היא החברה שפיתחה את החיסון הסיני לקורונה והמפיצה הרפואית הגדולה ביותר בסין. הקבוצה מנהלת 130 מיליארד יואן (66 מיליארד ₪) בהשקעות, בעלת רשת של בתי חולים, מרכזי הפצה בינלאומיים, חברות הנסחרות בבורסת הונג קונג ושנחאי, חברות סחר אלקטרוני ואפשרויות מגוונות למכירה ופיתוח.

 

הקבוצה מתכננת להרחיב את שיתוף הפעולה עם חברות רפואה ישראליות בדגש על טכנולוגיות דיגיטליות, באמצעות השת"פ בין חברת הבת שלה ואינפיניטי מדיקל (IMED). מזכר ההבנות הוא לתקופה של חמש שנים עם אופציה להארכה בהסכמה משותפת של שני הצדדים.

 

ד״ר פיטר ליו סגן נשיא החברה הסינית, אמר: ״אנחנו שמחים על ההזדמנות לפתוח שער בפני החברות הישראליות למכור ולהתפתח בשוק הסיני ורואים במגוון הפתרונות הרפואיים בישראל פוטנציאל גדול לאור הרפורמות המתרחשות בשוק הרפואה הסיני והגלובלי״.

 

ד״ר יובל בלוך, מנכ״ל Infinity Medical (IMED): ״הסכם זה הוא נדבך נוסף בגשר שנפתח בין ישראל וסין בתחום הרפואה הדיגיטלית, כאשר הפעילות בשטח החלה עם מספר חברות ישראליות, ומהווה תשתית לשיתופי פעולה עסקיים מוצלחים נוספים בין חברות ישראליות וסיניות ומנוע צמיחה משותף לשתי הכלכלות".

 

חדשות ספונסר

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    יש סימול בבקשה ? לא מוצא אותה

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    redbear 18/01/2021 10:35