סאטקום: התקשרות מסגרת עם לקוח ממשלתי בהיקף של עד 40 מיליון ש”ח

חברת הבת גילת טלקום תספק ציוד ושירותי תקשורת לוויינית לתקופה של שלוש שנים; העסקה היא שדרוג של עסקת מסגרת קודמת בהיקף של 37.5 מיליון ש"ח שהסתיימה לאחרונה

חדשות ספונסר 18/01/2021 10:14

א+א- 2

קבוצת סאטקום מערכות מדווחת היום על התקשרותה של חברת הבת גילת טלקום (100%), עם לקוח ממשלתי ישראלי מוביל בהסכם מסגרת לאספקת ציוד ושירותי תקשורת לוויינית, על בסיס בלעדי לטובת גילת, לתקופה של שלוש שנים, בהיקף של עד 40,000,000 ש"ח.

 

החברה מציינת בהודעתה לבורסה כי הלקוח אינו מחויב לרכוש או להזמין ציוד ושירותים בפועל על פי עסקת המסגרת, וכל הזמנה תהיה מותנית בצרכי הלקוח. יחד עם זאת, בשים לב להיקפי ההזמנות והצריכה על ידי הלקוח במהלך השנים האחרונות, כמו גם הזמנות ראשונות אשר התקבלו מכוח המסגרת החדשה, מציינת החברה כי קיימת היתכנות איכותית לשיתוף פעולה עסקי פורה מכוח עסקת המסגרת, ובהיקפים אשר לא יפחתו מהיקפי הניצול הקודמים.

 

עמי ברלב, יו"ר החברה: "החברה בהחלט ממשיכה לעשות חיל באחת התקופות המאתגרות בשווקים הגלובליים. עסקת המסגרת החדשה מהווה שדרוג וחידוש של עסקת מסגרת קודמת בהיקף של כ- 37,500,000 ש"ח לארבע שנים - עסקה אשר הסתיימה לאחרונה, לאחר ניצול של כ- 80% מהיקף המסגרת הקודמת על פני התקופה, באופן המצביע לדעתנו על יציבות הפעילות, צרכי הלקוח הגבוהים ומערכת היחסים העסקית האיכותית השוררת בין הצדדים.

 

התקשרות זו ממשיכה להצביע על המשך מגמת האמון מצד לקוחותיה, באיכויות השירותים והמוצרים המסופקים על ידי הקבוצה. עסקת המסגרת החדשה כוללת גידול משמעותי בהיקף המסגרת כאמור לעיל, וכן הרחבה של סל המוצרים והשירותים הנדרשים על ידי הלקוח.

 

ברבעון השלישי של 2020 החברה רשמה רווח נקי בסך של כ-105 אלף דולר בנטרול הפחתות. הכנסות החברה ברבעון הגיעו לסך של כ-12.5 מיליון דולר, מול הכנסות של כ-15 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.

 

בחצי השנה האחרונה עלו מניות החברה בשיעור של כ-37% והיא נסחרת כיום לפי שווי שוק של כ-65.5 מיליון ש"ח, במדד מניות היתר ובמכפיל הפסד.

חדשות ספונסר

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  גילת וסאטקום מזמן לא קשורות ...

  לא קשורות אחת לשניה... בעבר היו חברה אחת שהתפצלה בעקבות שותפים שהתפצלו, השם נשאר זהה בחלקו...אבל יש גילת- גילת תקשורות והיא דואלית ויג סאטקום שזאת גילת טלקום למעשה והיא לא דואלית אבל נסחרת בארץ
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  שרביטקסמים 18/01/2021 13:16

 2. 2
  גילת משחקת אותה, עם הסכמים פורים.|4|

  לקוחות חוזרים גורמים ליצוב של החברה וההכנסות מניחה שיגרום לעליה יםה מחר בחול. מחזיק בחול
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  bosof 18/01/2021 10:41