גלילאו טק גייסה 4.25 מיליון ₪ בהקצאה פרטית לקבוצת משקיעים

בין המשקיעים בעסקה - בעל השליטה והמנכ"ל שלומי טופז ומשפחתו וכן יו"ר דירקטוריון החברה שוקי אברמוביץ’

חדשות ספונסר 17/01/2021 14:29

א+א-

חברת גלילאו טק העוסקת בפיתוח ושיווק פלטפורמה טכנולוגית פתוחה לערים חכמות מדווחת על גיוס של 4.25 מיליון ₪ בהקצאה פרטית לקבוצת משקיעים. במסגרת העסקה יוקצו 1.7 מיליון מניות רגילות לפי שער של 250 אג’ למניה וכן אופציות בלתי סחירות הניתנות למימוש למניות רגילות לפי שער של 310 אג’ לתקופה של 12 חודשים ממועד הקצאתן.

 

בין המשקיעים בעסקה נכללים בעל השליטה והמנכ"ל שלומי טופז ומשפחתו וכן יו"ר דירקטוריון חברת גלילאו טק שוקי אברמוביץ’. הגיוס מהווה תנאי מתלה עבור השלמת הסכם ההתקשרות עם חברת ברייט לד העוסקת בפיתוח תשתיות טכנולוגיות לניהול עיר חכמה, אשר נרכשה במלואה ע"י גלילאו טק.

 

כזכור, החברה הודיעה לאחרונה על הסכם עקרונות לשיתוף פעולה עם חברת AFT הסינית (פרטית) במסגרתו הצדדים יפעלו לקידום מערכת הקורל ריף (CORAL REEF) ושירותים עירוניים נוספים במסגרת מכרז לפרויקט מתוכנן בעיר שנזן לשדרוג של 47,000 עמודי תאורת רחוב והפיכתם לעמודי תאורה חכמים. בכוונת הצדדים ליישם את שיתוף הפעולה בפרויקטים נוספים בסין וכן לפתח קניין רוחני בבעלות משותפת בין הצדדים.

 

גלילאו טק זינקה בחודשים האחרונים שחלפו מאז ההתקשרות עם חברת ברייט בשיעור של למעלה מ-500% ומתחילת שנת 2021 עלתה כ-65%. החברה נסחרת במדד היתר לפי שווי של כ-84 מיליון ש"ח.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה