אינטר גייסה כ-15 מיליון שקל בהנפקה פרטית, הפניקס הפכה לבעלת עניין

הפניקס השקיעה כ-13.5 מיליון שקל ומחזיקה כעת בכ-9% בחברה; קרן אלפא השקיעה כ-1.5 מיליון שקל ותחזיק בכ-10%

חדשות ספונסר 17/01/2021 11:18

א+א-

אינטר פלוס, בניהולו של ג’רי שנירר, מודיעה על גיוס של כ-15 מיליון שקל באמצעות הקצאה פרטית של 1,578,947 מיליון מניות . החברה גייסה כ-13.5 מיליון שקל מחברת הביטוח הפניקס וכ-1.5 מיליון שקל מקרן אלפא, לפי מחיר של 9.5 שקלים למניה, סכום המהווה פרמיה של 3% על מחיר השוק של המניה.

 

בעקבות הגיוס, הפניקס הפכה לבעלת עניין ותחזיק כ-9% ממניות אינטר ואילו קרן אלפא תחזיק כ-10%.

 

החברה מייעדת את תמורת ההנפקה לפעילותה השוטפת ופיתוח תוכניותיה העסקיות. המניות יוקצו לאחר קבלת אישור הבורסה לרישום המניות למסחר. החברה התחייבה שלא תבצע הקצאה פרטית או ציבורית חדשה למשך תקופה של 3 חודשים ממועד הקצאת המניות לניצעים.

 

לפני כחצי שנה הצטרפה לגרעין השליטה באינטר חברת OSEG, שבראשה עומדים היו"ר תמיר פרדו והמנכ"ל אסי שלגי (מנכ"ל משרד האנרגיה לשעבר). כחלק מההצטרפות, מונה ג’רי שנירר לתפקיד מנכ"ל החברה.

 

בעקבות השינוי, החברה גיבשה תוכנית אסטרטגית חדשה הממוקדת במיצוי המומחיות של החברה בתחום החשמל והאנרגיה והתמקדות בעולם האנרגיה המתחדשת, הכולל יזמות בתחום האנרגיה הירוקה, הקמת תחנות כח על ידי הסכמי EPC, שירות ואחזקה, אגירה וטעינת חשמל והתרחבות גיאוגרפית לגרמניה.

 

כחלק מתוכנית העבודה החדשה של החברה, דיווחה חברת בת בשליטת החברה לפני כשבועיים על קבלת הזמנת מסגרת ראשונה לביצוע עבודות אספקה, הקמה, תחזוקה וניהול של עמדות טעינה לכלי רכב חשמליים בגרמניה. ההזמנה הינה הזמנת מסגרת של פיילוט לאספקת 500 עמדות טעינה בגרמניה. היקף הזמנת המסגרת מוערך בכ- 2.1 מיליון אירו.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה