אקסל סולושנס קיבלה הזמנה מלקוח חדש בהיקף של 1.55 מיליון דולר

ההזמנה לאספקת ציוד להעברת שידורי טלוויזיה על גבי האינטרנט; החברה מערכיה כי הזמנה זו תוביל להזמנות נוספות לאותם מוצרים מהלקוח

חדשות ספונסר 17/01/2021 11:01

א+א-

חברת אקסל סולושנס מרחיבה את פעילותה לתחום השידורים על גבי האינטרנט ומדווחת היום כי בסוף השבוע קיבלה הזמנה לאספקת ציוד להעברת שידורי טלוויזיה על גבי האינטרנט מלקוח חדש – ספק טלוויזיה רב ערוצית בישראל.

 

היקפה הכספי של ההזמנה הראשונה עומד על כ-1.55 מיליון דולר למוצר חדש שטרם הושק בישראל לאספקה בשנה הנוכחית. אספקת הציוד צפוייה במהלך השנה הקרובה.

 

אקסל מעריכה כי זו הינה הזמנה ראשונה, המהווה תחילת התקשרות לאספקת המוצרים ללקוח ובעקבותיה צפויות להתקבל הזמנות נוספות לאותם מוצרים מהלקוח בהיקף כספי שעשוי להיות מהותי לחברה בשנים הקרובות.

 

רונן שור מנכ"ל אקסל אומר: "הזכייה בפרויקט זה של מוצר חדשני בתחום הצומח והגדל של אספקת שידורי טלוויזיה על גבי האינטרנט עם לקוח חדש לאקסל מאפשרת לנו להרחיב את מגוון המוצרים. אנחנו שמחים להיות ספקים מובילים של מוצרי תקשורת מתקדמים, להוביל את שדרוג תשתיות האינטרנט אשר יעבור בשנים הקרובות מהפכה משמעותית".

 

פעילות קבוצת אקסל כוללת ייבוא הפצה ואינטגרציה של מוצרים ושירותים מבוססי טכנולוגיות מתקדמות בתחום הטלקומוניקציה ובכלל זה מוצרים לרשתות תקשורת קווית, אלחוטית ואופטית, מוצרים לתקשורת סלולארית, מוצרי אינטרנט של דברים (IOT), שירותי אבטחת מידע, שירותי ענן ופתרונות משרד מתקדמים בעיקר בישראל. בין לקוחות החברה נמנות חברות מובילות כגון בזק, סלקום, הוט, יס, פלאפון תקשורת, נטוויז’ן, פרטנר, גולן טלקום וחברות נוספות.

 

את הרבעון השלישי סיימה החברה עם הכנסות שהוכפלו והסתכמו ב-21.1 מיליון ש"ח ועם רווח נקי של 1.1 מיליון ש"ח, בהשוואה לכ-0.46 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד. במהלך הרבעון השלישי גייסה החברה כ-13 מיליון ש"ח ובסה"כ מתחילת השנה גייסה כ-25 מיליון ש"ח, כאשר ההון עצמי מסתכם בכ-28 מיליון ש"ח ותזרים מזומנים מפעילות שוטפת ברבעון השלישי מסתכם בכ-4 מיליון ש"ח.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה