מטריקס, מיקרוסופט ו-PTC, יחד עם Aviv AMCG ופרוגרמה השיקו את INDUSTRY 5

תכנית מעבר לתעשייה חכמה, המיועדת למפעלים שמעוניינים להטמיע טכנולוגיות על מנת לייעל את עבודת היצור שלהם

מערכת ספונסר 13/01/2021 16:38

א+א- 1

חברות הטכנולוגיה מטריקס, מיקרוסופט ו-PTC, יחד עם חברות הייעוץ והניהול Aviv AMCG ופרוגרמה השיקו את INDUSTRY 5, תכנית מעבר לתעשייה חכמה. התכנית מיועדת למפעלים המעוניינים להטמיע טכנולוגיות על מנת לייעל את עבודת היצור שלהם.

המפעלים המשתתפים יקבלו ליווי אישי ותכנית עבודה מותאמת להטמעת כלים וטכנולוגיות חדשות, בהשקעה כספית מינימלית, עם הגדרת החזר השקעה ואפשרויות סבסוד מסוימות מטעם המדינה.
השירות המסופק למפעלים כולל ליווי אסטרטגי, לצד ליווי טכנולוגי על ידי מטריקס, מיקרוסופט והשותפות הטכנולוגיות. התכנית תספק בין היתר שירותי הכשרה של מובילי הארגונים בשיטות טכנולוגיות לשיפור ייצור, צמצום פחת ועוד, ותטמיע שיפור של היעילות התפעולית במערכי ייצור לאורך שרשרת האספקה. כמו כן, ישולבו כלים וטכנולוגיות במפעלים המשתתפים בתכנית ויוענק סיוע בהגשת בקשה לקבלת מימון במסגרת מסלולי חדשנות במפעלים.

על מנת להיכלל בתכנית יש לעבור תהליך ראשוני של בדיקת התאמה, לאחריו יתבצע מחקר מקיף על צרכי הארגון ומתוך מסקנותיו ייבחרו הטכנולוגיות והכלים המתקדמים והמתאימים ביותר. הטכנולוגיות בהן ייעשה שימוש במסגרת התכנית נותנות מענה בעולמות שונים, בהן מערכים מבוססי IoT לשליטה ובקרה על מכונות, BI ואנליטיקה, מערכות תחזוקה מונעת, טכנולוגיות ליווי והכשרת עובדים במציאות רבודה, ועוד.

יריב ענבר, מנהל חדשנות עסקית במטריקס: "תכנית Indstury5 מהווה גשר בין הכלים והטכנולוגיות המתקדמות ביותר לבין מפעלי התעשייה השונים, ומעניקה הזדמנות ייחודית. מדובר בתהליכים בעלויות גבוהות, שכעת עשויות להיות ממומנות בעשרות אחוזים על ידי המדינה עבור מפעלים שיימצאו מתאימים. אין לי ספק שהמפעלים שייקחו חלק בתוכנית יופתעו לגלות עד כמה השימוש בכלים ובטכנולוגיות מתקדמות מסייע להם לייעל את מערך הייצור ולהגדיל את התפוקה".

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    יפה מאוד

    חשוב שסוף סוף גופים רציניים יטפלו בתעשייה ולא ההם....

    אליהו 16/01/2021 13:29