שלמה נמרודי, מנכל ההייקון מערכות קרדיט: רועי מזרחי

אלון בר שני, לשעבר מנכ”ל HP אינדיגו, ימונה ליו”ר דירקטוריון הייקון מערכות

לבר שני ניסיון של 25 שנים בתעשיית הדפוס הדיגיטלי; יחליף את עמיחי שטימברג, שמסיים כמתוכנן את תפקידו

חדשות ספונסר 12/01/2021 12:12

א+א-

חברת הייקון מערכות, שהשלימה בחודש דצמבר האחרון הנפקת מניות ראשונה בבורסה בתל-אביב, הודיעה היום על שורת מינויים לתגבור דירקטוריון והנהלת החברה. אלון בר שני, מנכ"ל HP אינדיגו מאז 2004 ועד אשתקד, יכהן מעתה כיו"ר דירקטוריון הייקון מערכות. בר-שני יחליף בתפקידו את עמיחי שטימברג, שמסיים כמתוכנן את תפקידו.

 

בתפקידו האחרון הוביל בר שני את אסטרטגיית הצמיחה של HP אינדיגו, כאשר בניהולו חצתה החברה את רף ההכנסות של מיליארד דולר. לפני מינויו כמנכ״ל ב-2004, ניהל את פעילותה העסקית של HP אינדיגו באזור EMEA, הוביל את ההפצה הגלובלית של החברה, ואף כיהן קודם לכן כסמנכ"ל הכספים באינדיגו בעת רכישתה ע"י HP.

 

בר שני יצטרף לדירקטוריון של הייקון מערכות המורכב מבני לנדא (מייסד לנדא דיג’יטל פרינטינג וחברות נוספות בקבוצת לנדא ומייסד חברת אינדיגו, שנמכרה ל-HP); פיונה דרמון (שותפה כללית בקרן הון הסיכון JVP); גב’ עדינה שור, לשעבר מנכ"ליתObjet , Scodix  ו- CellGuide; ומר גיורא ביטן, לשעבר סמנכ"ל הכספים ב- ECI, Scitex ושותף בכיר במספר קרנות הון סיכון.

 

במקביל, מעדכנת הייקון על מינויו של סיימון לואיס לתפקיד סמנכ"ל השיווק של החברה. לואיס הינו דמות ידועה בתעשיית הדפוס העולמית, אשר החל את דרכו לפני 27 שנה ב- Scitex ובילה את מרבית הקריירה שלו בהובלת טרנספורמציות של תעשיות אנלוגיות לדיגיטליות. ב-14 השנים האחרונות עמד לואיס בראש מערך השיווק האסטרטגי של HP אינדיגו ובשנים האחרונות שימש לואיס כמנהל הפעילות העסקית במרכז ומזרח אירופה, במזרח התיכון ובאפריקה.

 

לדברי אלון בר שני, "אני מצפה להצטרף לדירקטוריון הייקון ולקחת חלק בטרנספורמציה הדיגיטלית שעוברת תעשיית האריזות והדפוס. הייקון הינה חלוצה בתחום הדיגיטציה של תהליך ייצור האריזות, שהחל לאחר אימוץ ההדפסה הדיגיטלית ההולכת וגוברת. אני עוקב אחרי החברה מזה זמן רב, ושמח על ההזדמנות לתמוך בצוות הניהולי בכדי להבטיח את הצלחת לקוחות החברה, אשר יהוו מניע מרכזי בהמשך צמיחתה".

 

שלמה נמרודי, מנכ"ל הייקון מערכות, הוסיף: "ברצוננו להביע את הערכתנו לעמיחי שטימברג על תמיכתו הרבה במהלך החודשים האחרונים, ותרומתו להצלחת הנפקת החברה בבורסת ת"א. אני גאה ושמח על הצטרפותו של אלון בר שני למסע שעוברת הייקון מערכות כחלק ממהפכת הטרנספורמציה הדיגיטלית בתעשיית האריזות. המומחיות והמוניטין, לצד הישגיו הרבים של בר שני בתעשייה ומקצועיותו, יועילו מאוד ביישום האסטרטגיה העסקית שלנו. בנוסף, אני שמח ומברך על הצטרפותו של סיימון לואיס כמי שיוביל את האסטרטגיה השיווקית של החברה בשנים הקרובות".

 

נמרודי מסכם, כי "אנו נכנסים לשנה החדשה, עם צוות מצוין, עם התמחות וניסיון רב בתעשייה. עובדה זו ממצבת היטב את הייקון מערכות לתהליך של צמיחה ויכולת ממשית להוביל את השינוי מתהליכים אנלוגיים לתהליכים דיגיטליים על מנת לשפר את סך היעילות בשרשרת האספקה בתהליכי ייצור אריזות ומארזי תצוגה בשוק קרטון הקשיח והקרטון הגלי".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה