נהגים ותיקים? איך לרכוש ביטוח רכב מוזל?

נוהגים לומר שגיל הוא רק מספר ושהעולם שייך לצעירים, אבל כשזה נוגע לביטוח רכב, לגיל יש משמעות רבה ודווקא למבוגרים והוותיקים על הכביש יש יתרון

תוכן מקודם 11/01/2021 18:34

א+א-

אם אתם נהגים ותיקים תוכלו ליהנות מהטבות וממחירים מוזלים בביטוחי הרכב לעומת מחירי הביטוח לנהגים חדשים ולנהגים צעירים.

 

חברות הביטוח נוהגות להוזיל עלויות בפוליסת הביטוח עבור נהגים ותיקים ונהגים זהירים, כשנהגים ותיקים נחשבים כאלה שעברו את גיל 24 עם ותק רישיון של שנה לפחות. תמיד חינכו אותנו לתת כבוד למבוגרים, וזה נכון גם כשעוסקים בביטוח רכב, וכך קורה שנהגים זהירים בגילאים מבוגרים יותר, מגילאי 40-30 ועד 60 ומעלה, יזכו להטבות במחירי הביטוח, וככל שאתם משתייכים לקבוצת גיל מבוגרת יותר, כך סביר שמחיר הביטוח שלכם יהיה זול יותר. נהגים זהירים נחשבים כאלה שבשלוש השנים האחרונות לא היו להם תביעות נגד חברת הביטוח ועל כן הם יכולים להציג טופס היעדר תביעות.

 

התפיסה שעומדת מאחורי הוזלת מחירי הביטוח לנהגים ותיקים ולנהגים זהירים, היא הסברה שנהג חדש שרק הוציא רישיון נהיגה, בעיקר בגיל צעיר, יהיה מועד יותר לפורענות ולביצוע נזקים לעצמו, לאחרים ולרכבו, לכן ביטוח הרכב עבור נהג כזה יהיה גבוה יותר ויכלול השתתפות עצמית גבוהה יותר מהתעריף הממוצע. נהגים חדשים וצעירים מעורבים פעמים רבות בתאונות דרכים קטלניות, בנהיגה במהירות מופרזת, נהיגה בלילה אחרי בילוי או נהיגה בשכרות, הם חסרי ניסיון על הכביש ולעיתים עסוקים יותר בלעשות רושם מאשר בריכוז במה שקורה על הכביש. כך שאם אתם נהגים ותיקים או נהגים בגיל מבוגר יחסית, עם עבר של נהיגה זהירה, תוכלו ליהנות מהנחה בסך של עשרות אחוזים מתעריף הביטוח של נהגים צעירים. אם, למשל, אתם הורים בגילאי 60-40 והבן הצעיר שלכם הוציא רישיון, התגייס לצבא וכעת הוא מגיע הביתה ומשתמש באוטו שלכם רק פעם בשבועיים או שלושה, ייתכן שישתלם לכם לא לכלול אותו בביטוח הקבוע שאתם עושים לרכב, אלא רק להוסיף אותו כנהג נוסף בימים ספציפיים שהוא נוהג ברכב, כיוון שכנהג חדש וצעיר הוא עשוי לייקר באופן משמעותי את מחיר הביטוח שיותאם לכם, כזוג נהגים ותיקים.

 

השוואת מחירי ביטוח

איך תדעו מהם הפרשי המחיר בין הביטוחים הקיימים בשוק? כמה יעלה לכם לבטח את הרכב המשפחתי עבור ההורים בלבד וכמה יעלה אם גם הנהגים הצעירים בבית ינהגו בו? איך תשפיע הנהיגה הזהירה שלכם בשנים האחרונות על מחיר הביטוח לרכב? ואיזו חברת ביטוח מציעה את ההנחות הגדולות ביותר לנהגים ותיקים וזהירים? את התשובות לכל השאלות הללו תוכלו למצוא באתר להשוואת ביטוחים אשר בו תמצאו מחשבון ביטוח רכב שיאפשר לכם להשוות מחירי ביטוח במהירות ובקלות. תידרשו להזין למערכת החכמה מספר נתונים הנוגעים לכם ולרכבכם, כמו גיל הנהג, ותק רישיון הנהיגה של הנהג, האם היו לכם תביעות ביטוח רכב או שלילת רישיון בשנים האחרונות, כמה נהגים צפויים לנהוג ברכב, שנת הייצור של הרכב, סוג הרכב ועוד, ותוך פחות מדקה תקבלו תוצאות ענייניות, עדכניות ואובייקטיביות שמתאימות לנתונים ולצרכים שלכם, עם מגוון הצעות מחיר לביטוחי רכב בחברות ביטוח שונות ודרך סוכנויות רכב שונות. ניתן גם לשנות את מאפייני החיפוש, להוסיף, להסיר, למיין ולסנן בזמן אמת, כך שתוכלו לבדוק מספר אופציות של ביטוחים ומחירים שבאפשרותכם לבחור לרכוש, תוכלו לראות את הבדלי מחירי הביטוח כשהביטוח כולל נהג צעיר או חדש לעומת ביטוח בלעדיו, תוכלו לבדוק את השוני בסכום ההשתתפות העצמית עבור נהג ותיק לעומת נהג צעיר ותראו מול עיניכם תמונה מלאה של הביטוחים המתאימים לכם ואת האפשרויות הזולות ביותר שמוצעות לכם כנהגים ותיקים.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה