אירודרום מגייסת כ-25 מיליון ש”ח בהקצאת מניות ואופציות

במסגרת ההצעה יוקצו כ-5.5 מיליון מניות במחיר המשקף הנחה של כ-15% ביחס לשער הסגירה ביום ה’ וכ-2.75 מיליון כתבי אופציה במחיר מימוש המשקף פרמיה של כ-20%

חדשות ספונסר 10/01/2021 13:39

א+א- 1

חברת אירודרום העוסקת בתחום כלי הטיס הבלתי מאוישים והרחפנים, מדווחת היום כי ועדת הביקורת ודירקטוריון החברה אישרו בסוף השבוע התקשרות בהסכמי השקעה עם גופים מוסדיים, קרנות ומשקיעים נוספים וכן עם דירקטורים בחברה ובהם תא"ל (במיל ציון ספיר, יו"ר הדירקטוריון ואל"מ (במיל) אריאל בן דיין.

 

למשקיעים ולנושאי המשרה יוקצו בדרך לש הצעה פרטית מניות רגילות וכתבי אופציה הניתנים למימוש למניות של החברה בתמורה מיידית כוללת של כ-25 מיליון ש"ח וכן סכום נוסף של כ-18 מיליון ש"ח כתוספת מימוש לכתבי האופציה, במידה ואכן יומחו.

 

במסגרת ההצעה יוקצו כ-5.5 מיליון מניות של החברה במחיר המשקף הנחה של כ-15% ביחס לשער הסגירה בבורסה של מניית החברה ב-7.1 וכ-2.75 מיליון כתבי אופציה כאשר מחיר המימוש משקף פרמיה של כ-20% ביחס לשער הסגירה ביום האישור על ידי הדירקטוריון.

 

הגיוס מיועד להאיץ את מימוש התוכנית האסטרטגית של החברה הכוללת בין היתר רכישת חברות ופעילויות נוספות וכן יסייע לתמיכה במימוש הזדמנויות עסקיות העומדות בפני החברה.

 

ההצעה כפופה לקבלת אישור רישום למסחר של הבורסה. החברה א פועלת לפרסום דוח הצעה פרטית כנדרש על פי חוק.

 

בספטמבר 2020 ביצעה אירודרום הנפקה פרטית של אופציות ומניות בהיקף של כ-16 מיליון ש"ח, לאחר ביצוע ההקצאה, בהנחת מימוש מלוא כתבי האופציה, יהוו המניות המוקצות ומניות המימוש כ-16.6% מהון החברה או 15% בדילול מלא. בין הניצעים ניתן למצוא את מור קופות גמל, שתהפוך לבעל עניין בחברה בהנחת מימוש מלא, ותחזיק ב-5.2% (ללא דילול). עוד השתתפו בהקצאה כלל חברה לביטוח (נוסטרו), י.א.צ השקעות ונכסים, ואר אופטימום, גלובל בנפיט, נועם לניר, אריאל בן דיין, דירקטור בחברה ותת אלוף (במיל’) ציון ספיר יו"ר דירקטוריון החברה.

 

התמורה המיידית לחברה בגין הקצאת המניות וכתבי האופציה מחודש ספטמבר, עמדה על כ-8.6 מיליון ש"ח, וכן סכום נוסף של כ-7.5 מיליון ש"ח במידה שימומשו מלוא כתבי האופציה המוקצים.

 

אירודרום נסחרת בבורסת תל אביב לאחר שהתמזגה לתוך אפליי טכנולוגיות בחודש אפריל 2020. בחודשים שחלפו מאז המיזוג זינקה המניה בשיעור של למעלה מ-400% והיא נסחרת כיום לפי שווי של 370 מיליון ש"ח

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מדובר בהנפקת זכויות???

    אם הבנתי נכון מדובר על הנפקה בשער 482 לערך (15% מתחת לשער סגירה ב 7.1)... אשמח להבהרה בנושא אני חדשה בשוק ולא רוצה לפספס את ההזדמנות|40|
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    sharon1 10/01/2021 14:34