רמי רשף, מנכל ג'נסל קרדיט: יח"צ

ג’נסל: חברת תקשורת איסלנדית תתקין ותבחן תא דלק שפיתחה החברה

על פי ההסכמות עם Neyðarlínan, במידה וההתקנה תעמוד בתנאי הסף, תיבחן רכישת יחידות נוספות של המוצר עבור תחנות נוספות של חברת התקשורת

פולי טל 10/01/2021 12:12

א+א- 1

חברת ג’נסל מדווחת היום כי הגיעה להסכמה עם חברת התקשורת האיסלנדית Neyðarlínan, המפעילה מוקד שירותי חירום באיסלנד באמצעות מאות אתרי תקשורת. על פי ההסכם, ובהמשך להתקשרות קיימת, החברה תתקין את מוצר 5A של החברה במטרה לבחון את הפעלתו באתרי התקשורת לחירום של חברת התקשורת.

 

עוד נקבע בין הצדדים כי במידה וההתקנה האמורה תעמוד בתנאי הסף שהוגדרו בהסכם, תיבחן הצטיידות של יחידות נוספות של המוצר עבור תחנות של חברת התקשורת. על פי ההסכמות, החברה תשלח את המוצר לאיסלנד עד ה-5 בפברואר, תתקין אותו באחת מתחנותיה של חברת התקשורת ותעניק לו שירותי אחזקה.

 

בהודעה לבורסה מעדכנת ג’נסל כי ההתקשרות בינה לבין Neyðarlínan נתמכת על ידי ממשלת איסלנד.

 

ג’נסל פועלת לקבלת הזמנת המשך מחברת התקשורת בהיקף של מאות יחידות. בנוסף החברה ממשיכה לפעול בבדיקות של המוצר אצל שותפים ולקוחות פוטנציאלים, מה שיאפשר לה להתחיל לבצע התקנות באופן מסחרי.

 

מוצר ה-5A הוא תא דלק ייחודי המקבל מימן המופק מאמוניה כדלק נוזלי. אמוניה נחשבת כפלטפורמת נשיאת מימן יעילה ביותר. היכולת לעבוד עם מימן המופק מאמוניה מאפשרת לתא הדלק לעבוד עם דלק נוזלי עם פוטנציאל אנרגיה גבוה ובמחיר תחרותי לדיזל, ובכך לשמש כמקור אנרגיה ראשי.

 

השימוש באמוניה כדלק גורם לכך שעלויות התפעול של המוצר הופכות לזולות יותר אפילו מעלויות התפעול של גנרטור דיזל הנמצא כיום בשימוש נרחב מאד ואמור לצאת משימוש בשנים הקרובות.

 

נכון לימים אלה, מוצר ה-A5 נמצא עדיין בשלבי פיתוח מתקדמים והחברה התחילה בבדיקות שלו  מחוץ למעבדותיה אצל שותפים ולקוחות פוטנציאליים בתקופה הקרובה. במסגרת זו, שלחה החברה מערכת לאנגליה להתקנה אצל Blended Product  שותף פוטנציאלי לאספקת אמוניה באירופה.

 

כמו כן, בהתאם לתוכניותיה של החברה, מוצר זה עתיד להיות מותקן אצל לקוחות ושותפים אפשריים של החברה במהלך שנת 2021 ,וזאת מתוך כוונה להכריז עליו כמוצר מסחרי במהלך שנת 2022 . ההתקנה באיסלנד היא חלק מהמהלך האמור.

 

בנוסף מנהלת החברה מגעים עם מספר לקוחות ושותפים אפשריים להתקנת מוצר ה5A, וביניהם חברת TDK ביפן וחברת Vodaphone. יצוין כי למוצר זה טרם התקבלו אישורי תקינה הנדרשים לשיווק מסחרי והוא מחייב אישורי מוצר של מכון התקנים האירופי ואחרים לפני מסחורו.

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    בשבועות האחרונים יש שם מישהו שמרסס

    כנראה גוף שנפגש עם הכסף...
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    Hookset 10/01/2021 10:49