איך בוחרים חנות רהיטים? מה ההבדל בין סוגים שונים של סגנונות עיצוב לבית?

חנות רהיטים תשפיע באופן ישיר על האווירה בתוך חלל הפנים של הבית. הרהיטים הם הדבר הראשון שרואים כאשר נכנסים הביתה ויש להם תפקיד פונקציונאלי חשוב

תוכן מקודם 07/01/2021 14:37

א+א-

אם רוצים לעצב את חלל הפנים כך שהוא יהיה נוח, אסתטי ונעים, צריך לבחור עבורו רהיטים מתאימים. בפועל, סוג הרהיטים שאותם בוחרים תלוי בקטלוג שאליו נחשפים. לכן חשוב מלכתחילה לבחור את החנות המתאימה ולברר באיזה סוג של רהיטים היא מתמחה.

 

טיפים לבחירת חנות רהיטים

סקירה קצרה של קטלוג החנות מספקת המון מידע לגבי סוג הרהיטים שבהם היא מתמחה. באמצעות הקטלוג אפשר לדעת מה נקודות החוזק של החנות, במה היא טובה ובאיזה חומרי גלם היא משתמשת.

 

חוץ מזה, טיפ אחר יהיה לנצל את המידע שיש בתוך הקטלוג על מנת לבצע השוואת מחירים בין הרהיטים. כך מעצבים מחדש את הבית – אבל בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב כפי שנקבעה מראש.

 

הבדלים בין סגנונות עיצוב

הכנת שיעורי בית יכולה גם היא לעזור לבחור את החנות המתאימה ביותר עבור רכישת רהיטים. בשלבים המוקדמים האלה, מה שכדאי לשים עליו דגש זו ההיכרות עם הבדלים בין סגנונות עיצוב.

 

על קצה, המזלג אפשר למשל להזכיר את ההבדל בין סגנון עיצוב מודרני וכפרי. בעוד סגנון עיצוב מודרני מתאפיין בקווים גיאומטריים נקיים, סגנון עיצוב כפרי יכול להיות עגול יותר.

 

כמו כן, בסגנון עיצוב מודרני משתמשים בעיקר ברהיטי מתכת – בעוד בסגנון עיצוב כפרי מעדיפים רהיטי עץ. עם זאת, יכול להיות שדווקא השילוב בין סוגי הרהיטים הוא זה שהכי יחמיא לעיצוב חלל הפנים של הבית.

 

בחירת חנות רהיטים לפי סגנון העיצוב המבוקש

סגנון העיצוב המבוקש כפי שהוא מוגדר על ידי מעצבי הפנים יעזור לבחור חנות רהיטם. אם מגיעים לחנות ועוד לא מחליטים על סגנון, כדאי לשמור על ראש פתוח.

 

באמצעות ראש פתוח לרעיונות חדשים ניתן יהיה להיחשף לעוד רהיטים מעניינים. לאחר מכן, כל שנותר הוא לשלב בין הרהיטים. שילוב כזה בין הרהיטים יעזור לנצל את החלל הפנוי בתוך הבית וישדרג את הנוכחות האסתטית שלהם.

 

בחירת חנות לפי התקציב המוגדר שלך

כמובן שכדאי להוסיף אל מערכת השיקולים את העניין של המחיר. היום כבר ברור שלא צריך לשלם ביוקר כדי להשיג רהיטים איכותיים, מעוצבים ויפים. בין היתר, יש אפשרות ליהנות ממבצעים של עד 50% הנחה על כל סוגי הרהיטים. בזכות הנחה כזו, קיים סיכוי גבוה יותר להשלים את הריהוט ולשדרג את חלל הפנים באופן מיידי.

 

לסיכום, בחירה נכונה של חנות רהיטים נשענת על שיקולים שונים ומגוונים. אבל בין השיקולים הקיימים, מה שהכי חשוב זה התאמה לסגנון המועדף, חומרי גלם איכותיים וכמובן מחיר הוגן.

 

 

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה