סטרטאפ ישראלי מיגן 400 אוטובוסים בבריטניה מפני קורונה בטכנולוגיית טיהור אויר

המערכת הותקנה באוטובוסים שהוסבו להסעת עובדים חיוניים; המערכת מבצעת חמש פעמים בשעה תחלופה מלאה של כל האויר באוטובוס; מרחביה אחזקות מחזיקה כ-2% בחברה

חדשות ספונסר 06/01/2021 12:59

א+א- 3

הסטרטאפ הישראלי אורה אייר השלים פרויקט למיגון 400 אוטובוסים בבריטניה ואירלנד מפני וירוס הקורונה באמצעות טכנולוגיה ייחודית לטיהור אויר בחללים סגורים. המערכת הותקנה באוטובוסים תיירותיים, שהוסבו בחודשים האחרונים להסעה של עובדים חיוניים למקומות עבודתם בצורה בטוחה בכדי לא לסכן אותם בנסיעות בתחבורה הציבורית.

 

המערכת מבצעת ניטור של האויר בחלל האוטובוס כולל טמפרטורה, לחות, כמות פחמן דו חמצני גזים אורגנים ועוד ומשווה אותם את הנתונים לאויר החיצוני. בכל מקרה של חריגה, כולל סכנת שריפה או חדירה של גזים לתוך האוטובוס מקבל הנהג התראה מיידית.

 

המתקן עובד כך שהוא מבצע חמש פעמים בשעה תחלופה מלאה של כל האויר באוטובוס. במחקר שנערך בבית החולים שיבא נקבע כי המערכת בעלת יכולת השמדה של חיידקים ונגיפים שונים כולל נגיף הקורונה בשיעור של 99.9%.

 

חברת Aura Air הוקמה על-ידי האחים אביעד ואלדר שניידרמן והשקיעו בה מרחביה אחזקות והשקעות, א.י אלקטרוניקה, שאחראית על ייצור המערכות באמצעות חברת שירהטק ביחד עם משקיעים נוספים.

 

החברה מונה 14 עובדים, ומייצרת את המערכת בישראל בשיתוף תעשיות בית אל. מוצרי החברה נמכרים ללקוחות ארגוניים דוגמת בתי ספר, תחנות רכבת, משרדים וגופים גדולים בארץ, באירופה, ארה"ב ובמזרח הרחוק וכן לאנשים פרטיים באמצעות אתר החברה.

חדשות ספונסר

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  הסנדלר הולך יחף

  בישראל כמובן של א ישתמשו בזה. זה מזכיר את השימוש באנרגית שמש ופנאלים שכבר שנים בספרד גרמניה ולוס אנגלס משתמשים בחברות ישראליות ופה רק עכשיו נזכרו בזה

  אבג 06/01/2021 23:54

 2. 2
  נישמע מעניין לתמיד

  טוב גם לשפעת ושאר מרעין.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  אליק22 06/01/2021 15:30

 3. 3
  תענוג לשמוע מה העם הזה מביא לעולם

  לפי הגודל שלו אז היה צריך להיות בוטן והוא מביא ענני גשם של קידמה.כל הכבוד
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  benyy 06/01/2021 13:03