יצרנית מוצרי המתכת Nucor בחרה בפתרונות של פוורפליט לשיפור הבטיחות בייצור

החברה בחרה לפרוש את פתרונות הטלמטיקה בכל צי משאיות ההנפה ועגורני התפעול שלה באתר אחד במהלך הרבעון הרביעי של 2020 ובששת האתרים הנותרים במחצית הראשונה של 2021

חדשות ספונסר 05/01/2021 16:06

א+א-

חברת פוורפליט הדואלית, מדווחת כי נבחרה על ידי Nucor Tubular Products יצרנית מוצרי מתכת, לשיפור הבטיחות והיעילות שלה באמצעות פתרונות הטלמטיקה של פוורפליט.

 

 Nucor שכרה את פוורפליט בכדי לשפר את הבטיחות במתקני החברה התפעוליים ומחסניה. לאחר פיילוט ניסיוני מקיף, Nucor בחרה לפרוש את פתרונות הטלמטיקה של פוורפליט לעסקים בכל צי משאיות ההנפה ועגורני התפעול שלה באתר נוסף, שני במספר, במהלך הרבעון הרביעי של 2020 ובששת האתרים הנותרים שלה במהלך המחצית הראשונה של 2021.

 

בנוסף לפתרון של פוורפליט לעסקים, Nucor Tubular Products תתקין את תאורת הבטיחות לעגורנים ומצלמות ה-CP4 למלגזות של פוורפליט על מנת להגביר את הנראות והבטיחות ולהבטיח מידע מדויק בזמן אמת באשר לשימוש בציוד.

 

"לתעשיית המתכות מטבעה יש דרישות ייחודיות ונרחבות בכדי להבטיח את בטיחות צוותי העבודה שלנו בנהלי אבטחה קפדניים. לאחר הערכת הפתרונות הקיימים כיום בשוק, Nucor  החליטה לחבור לפוורפליט", מסביר נייתן פרייזר, סגן יו"ר ומנכ"ל Nucor Tubular Products.

 

"על מנת לעמוד ביעד שלנו להיות יצרנית המתכות הבטוחה בעולם, הבאנו שותף טכנולוגי אשר נמצא בחזית החדשנות אשר יעזור לנו להבטיח את בטיחות כלל חברי הצוות של Nucor Tubular Products". נייתן המשיך, "היכולת של פוורפליט לשלוח התרעות בטיחות קריטיות ומידע על ציוד באופן אוטומטי, היישר למערכת התפעול העסקית שלנו, מאפשרת לנו להגיב באופן טוב, יעיל ובסופו של דבר בטוח יותר כצוות.

 

"פוורפליט נרגשת להמשיך ולהרחיב את היקף הפעילות עם Nucor Tubular Products, ולהבטיח את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר ברחבי המתקנים שלה", מסר מארק סטנטון, מנהל חטיבת PowerFleet for Industrial. "בליבת כלל המוצרים של פוורפליט נמצאת המטרה הבסיסית להניע הליכים חזקים, בטוחים ויעילים יותר. הרחבת הפעילות שלנו עם Nucor Tubular Products הינה אבן דרך משמעותית במאמץ להשגת ערכים אלו".

 

Nucor ושותפותיה הן יצרניות של מתכת ומוצרי מתכת עם מתקנים ברחבי ארה"ב, קנדה ומקסיקו. בין המוצרים שמייצרת החברה: מתכות קרבון וסגסוגת מתכת בקורות, מוטות, לוחות ופלטות, צינורות חלולים לבנייה, תעלות חשמל, קירות מתכת, רשתות תיל ועוד.

 

Nucor פועלת באמצעות חברת David J. Joseph, גם סוחרת בסגסוגות ברזל וסגסוגות ללא-ברזל, וברזל גולמי. החברה מספקת סגסוגת-ברזל, ומעבדת שאריות סגסוגת ברזל וסגסוגת ללא ברזל. חברת Nucor היא חברת המחזור הגדולה בצפון אמריקה.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה