אופל תציע שירותי סליקה ופתרונות מימון בשיתוף עם כאל

בימים הקרובים תחל החברה לשווק שירותי סליקה של כרטיסי אשראי, ניכיון והקדמת שוברי אשראי, בקשות תשלום וחשבונית ירוקה

חדשות ספונסר 03/01/2021 11:22

א+א-

אופל בלאנס השקעות העוסקת במתן שירותים פיננסיים לעסקים קטנים ובינוניים, נכנסת לראשונה לתחום הסליקה ומדווחת על שיתוף פעולה אסטרטגי עם כאל. שיתוף פעולה זה יאפשר לאופל להרחיב את מגוון השירותים הפיננסיים המסופקים על ידה, ולפעול לראשונה כמאגד סליקה וכחברת ניכיון שוברי אשראי.

 

במסגרת שיתוף הפעולה תהווה אופל מאגד לעסקים ותאפשר להם סליקת שוברי אשראי ותציע לבעלי העסקים חבילות מאגד סליקה במסלולים שונים, הכוללים סליקה של כרטיסי אשראי לרבות מתן השירותים באמצעות מכשירי סליקה מתקדמים בתקן EMV, ניכיון והקדמת שוברי אשראי, בקשות תשלום וחשבונית ירוקה. חבילות שירותי הסליקה הן בהתאם למחזור הסליקה של בית העסק, כאשר כלל העמלות והעלויות ידועות ומוגדרות מראש.

 

דני מזרחי, מנכ"ל אופל בלאנס השקעות: "אנו שמחים לדווח על שיתוף פעולה אסטרטגי עם כאל אשר ימצב את החברה כקבוצה המספקת מכלול שלם של שירותים פיננסיים מתקדמים במסגרת של One Stop Shop, הנדרש במיוחד בימים אלה עבור פעילותם של עסקים קטנים ובינוניים. באמצעות שיתוף הפעולה עם כאל יוכלו לקוחותינו להתקשר עם ספק אחד עבור כלל הפעילות הפיננסית שלהם.

 

הסכם זה יאפשר לנו להגיע לקהל לקוחות חדש ומגוון, לו נוכל להציע את מגוון השירותים הפיננסיים שלנו, תוך כדי שאנו מביאים לידי ביטוי את היתרון לגודל של הקבוצה. אנו רוצים לאפשר לעסקים קטנים רבים לקבל תשלום בכרטיסי אשראי, ומסירים את החשש הכרוך בעלויות הנלוות בכך, ולשם כך יצרנו חבילות מותאמות באופן אישי לנפח הפעילות של כל עסק, באופן שייצר לבתי העסק ודאות לעלות השימוש.

 

אופל תציע לראשונה ללקוחותיה לקבל תשלומים באשראי וכן תיתן סל שירותים מלא הכולל בתוכו גם אפשרות לביצוע הקדמת תשלומים (ניכיון) באופן מובנה בעסקאות אשראי (עסקאות ניכיון). ההסכם עם כאל משקף את המשך מימוש האסטרטגיה העסקית של אופל בלאנס כגוף מוביל המספק שירותים פיננסיים הכוללים מאגד סליקה, ניכיון שוברי אשראי, פתרונות מימון מתקדמים וערכים מוספים ללקוחות ולבתי העסק השונים."

 

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה