אורביט קבלה הזמנה מצי ימי באסיה בהיקף של כ-4.8 מיליון דולר

החברה תספק מערכות תקשורת לוויינית לאוניות הצי; אספקת המערכות צפויה במהלך 2021

חדשות ספונסר 03/01/2021 10:15

א+א-

אורביט טכנולוג’יס, העוסקת בפתרונות לניהול קשר ושמע במערכות מוטסות, טרמינלים לתקשורת לוויינית מוטסת וימית הודיעה היום כי קיבלה הזמנה מצי מוביל באסיה לו סופקו בעבר מערכות רבות, למערכות תקשורת לוויינית מסוג OceanTRx 4 ו OceanTRx 7 עבור פלטפורמות ימיות בסך כולל של כ-4.8 מיליון דולר.

 

אספקת המערכות, אשר יספקו לצי קישוריות לוויינית רציפה על גבי פס רחב, צפויה במהלך 2021.

 

OceanTRx 4 היא מערכת תקשורת לוויינית המיועדת לפלטפורמה ימית ותומכת במגוון תצורות של מערכות אנטנה בקוטר 1.15 מטר, הפועלות בתדרים Ku, X ו Ka. OceanTRx 7 היא מערכת תקשורת לוויינית המיועדת לפלטפורמה ימית ותומכת במגוון תצורות של מערכות אנטנה בקוטר 2.2 מטר, הפועלות בתדרים  Ku, C, X, Kaוגם בתצורת Dual Band a אוטומטיות. מערכת OceanTRx 7 תוכננה להתקנה, תחזוקה ושדרוג מהירים, והיא משלבת ביצועי RF וזמינות מערכת חזקים.

 

דניאל אשחר, מנכ"ל אורביט, מסר: "אנו גאים על הזמנה משמעותית מלקוח חוזר זה, המדגישה ומבססת את היתרון הטכנולוגי של מערכות התקשורת הלוויינית שלנו שהן מהמתקדמות בעולם. הזמנה זו מחזקת את מובילותה הטכנולוגית של אורביט במערכות תקשורת לוויינים בכלל ולחילות ים מתקדמים בפרט.

 

אורביט ממוצבת היטב טכנולוגית ותפעולית בכל תחומי פעילותה ואנו פועלים במרץ להגדלת הצבר, לביסוס מעמדנו המוביל בשווקי היעד ולהבטחת צמיחתה ארוכת הטווח של החברה."

 

החברה נמצאת במגמת צמיחה ובשלושת החודשים האחרונים דיווחה על קבלת הזמנות מלקוחות בסכום של כ-17.3 מיליון דולר. באוגוסט 2020 הודיעה אורביט על הסכם אסטרטגי עם יצרנית המטוסים האמריקנית לוקהיד מרטין (NYSE:LMT), שבחרה במערכת Orion Combat (3D-AMS) של אורביט להיות הדור הבא של מערכת ניהול הקשר והשמע למטוסי F-16. הסכם המסגרת שנחתם כולל פיתוח, ייצור ותמיכה במערכות ניהול השמע ומוערך בכ-46 מיליון דולר.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה