גלילאו טק ו-ATF הסינית ישתפו פעולה במכרז לשדרוג עמודי תאורה בשנזן

פוטנציאל המכירות השנתי במסגרת הפרויקט מוערך בלמעלה מ-5 מיליון דולר בשנה, בכפוף לזכייה במכרז; בכוונת הצדדים ליישם את שיתוף הפעולה בפרויקטים נוספים בסין

חדשות ספונסר 30/12/2020 13:51

א+א-

חברת גלילאו טק מדווחת היום על הסכם עקרונות לשיתוף פעולה עם חברת AFT הסינית, במסגרתו הצדדים יפעלו לקידום מערכת הקורל ריף (CORAL REEF) ושירותים עירוניים נוספים במסגרת מכרז לפרויקט מתוכנן בעיר שנזן לשדרוג של 47,000 עמודי תאורת רחוב והפיכתם לעמודי תאורה חכמים. בכוונת הצדדים ליישם את שיתוף הפעולה בפרויקטים נוספים בסין וכן לפתח קניין רוחני בבעלות משותפת בין הצדדים.

 

השותפה הסינית מעריכה את פוטנציאל המכירות של מערכת הקורל ריף במסגרת הפרויקט בלמעלה מ-5 מיליון דולר בשנה, בכפוף לזכייה במכרז לפריסת המערכת המשותפת של החברות. במסגרת ההסכם יוקמו צוותי מו"פ משותפים לצורך התאמת המערכת לדרישות השוק הסיני, ויפעלו בכדי לקבל מענקים משותפים לקידום הפרויקט.

 

חברת ATF עוסקת בתחום פתרונות טכנולוגיים חדשניים לערים חכמות ופתרונות מבוססי תקשורת סלולרית דור 5, שירות ענן, AI וביג דאטה. מרכז הפעילות של AFT הנו בעיר שנזן בסין. החברה עובדת עם תאגידים גדולים כמו טסנט, HUAWEI, סין יוניקום וסין טלקום ובין היתר פיתחה והציבה בעיר שנזן תחנות משטרה אוטונומיות חכמות ופתרונות "עיר חכמה" נוספים.

 

בכפוף לזכייה בפרויקט, הצדדים יקיימו מו"מ לחתימה על הסכם מחייב להסדרת הפעילות המשותפת במסגרת הפרויקט והבעלות על הקניין הרוחני של כל צד תישאר בידי באותו צד שהיה בעליו במועד חתימה ההסכם. קניין רוחני שיפותח במשותף על ידי הצדדים יהיה בבעלות משותפת.

 

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה