אר.אס.אל קיבלה הזמנה מלקוח באסיה בהיקף של 350 אלף דולר

החברה תספק מדי מהירות לוע לתותחים במהלך החציון הראשון של 2021 ובכוונת הלקוח לבצע הזמנות בהיקף דומה גם במהלך 2022 ו-2023

חדשות ספונסר 28/12/2020 12:12

א+א-

חברת אר.אס.אל אלקטרוניקה העוסקת בפיתוח, תכנון, ייצור ושיווק של מערכות לשוק התעופה האזרחי והצבאי, מדווחת היום כי קיבלה הזמנה בסך של כ- 350 אלפי דולר, מלקוח של החברה במדינה אסיאתית, לאספקת מדי מהירות לוע לתותחים. מדובר בציוד שפותח וסופק בעבר ע"י החברה ללקוח.

 

האספקות יבוצעו במהלך החציון הראשון של שנת 2021 ובכוונת הלקוח להזמין מדי מהירות לוע לאספקה במהלך השנים 2022 ו 2023 בהיקף דומה להזמנה הנוכחית עם פוטנציאל לתוספת של  25% בהיקף שיוזמן בכל אחת מהשנים בהתאם להזמנות לתותחים שהמזמין יקבל מהלקוח הסופי.

 

החברה מכרה עד כה מאות מערכות של מדי מהירות לוע לתותחים ללקוח הזה עם יישומים המתאימים לחיל הים, הגנה נגד מטוסים וארטילריה יחד עם תמיכה לוגיסטית (ציוד בדיקה) וחלקי חילוף. הלקוח הוא חברה גדולה של מדינה באסיה העוסקת בייצור מערכות אלקטרוניות לשימוש אזרחי וצבאי באותה המדינה ובכל העולם.

 

זאב דגני מנכ"ל אר.אס.אל אלקטרוניקה אומר: "זו היא הזמנה נוספת מלקוח משמעותי באסיה ששיתוף הפעולה איתו, הנמשך שנים רבות, הוא בעל חשיבות אסטרטגית ל-RSL. תחום מדי מהירות לוע הוא מנוע צמיחה חשוב לחברה ויש לו שוק גלובאלי מאוד גדול ורחב. אנו מצפים להזמנות המשך מהלקוח הזה, למדי המהירות לוע נוספים ולציוד ושירותים נלווים".

 

ההזמנה הנוכחית מצטרפת להזמנה עליה דיווחה החברה בשבוע שעבר, על זכיה במכרז של יצרנית מטוסי F-16 לוקהיד מרטין, בהיקף של 5.7 מיליון דולר לייצור ואספקה של בקרי בלימה ולמתן שירותי תחזוקה לבקרים אלה. זהו ההסכם הגדול ביותר שהחברה זכתה בו בשנים האחרונות.

  1. מניות בכתבה
  2. אראסאל

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה