אלס נוטרישן: פורמולה צמחית לתינוקות, ללא סויה, תושק ברשת Sprouts בארה”ב

צרכנים המחפשים פתרון תזונה ללא חלב וללא סויה עבור ילדיהם, יוכלו בקרוב למצוא את המוצר של else, המספק תזונה מלאה לפעוטות, ב - 360 חנויות של Sprouts ברחבי המדינה

מערכת ספונסר 23/12/2020 16:28

א+א-

חברת else נוטרישן הולדינגס, הנסחרת בטורונטו, בניו יורק ובבורסת פרנקפורט, יצרנית ומפתחת פורמולות צמחיות ללא סויה למזון תינוקות, הודיעה היום כי המוצר הצמחי פרי פיתוחה לפעוטות, יהיה זמין לרכישה ברשת מזון הבריאות -Sprouts Farmers Market הפרוסה בכל רחבי ארה"ב, החל מפברואר הקרוב.

צרכנים המחפשים חלופות בריאות ללא חלב וללא סויה עבור ילדיהם, יוכלו בקרוב למצוא את המוצר של else, המספק תזונה מלאה לפעוטות, ב - 360 חנויות של Sprouts ברחבי המדינה. הפורמולה האורגנית מורכבת מ- 3 רכיבי יסוד: שקדים, טפיוקה וכוסמת. שלושת מרכיבי ליבה אלה, עוברים תהליך עיבוד מינימלי וטבעי ללא שימוש בנגזרות חלב או בסולבנטים והפורמולה בשלמותה מספקת את החלבונים, הפחמימות והשומנים מהצמח השלם תוך שמירה על רמת הנוטריינטים הגבוהה ביותר שניתן, והכי קרוב לתצורתם הטבעית. הפורמולה הנמכרת בארה"ב עומדת בתקני התזונה של ה - FDA לתזונת פעוטות. כאמור, מוצרי else אינם מכילים חלב, סויה או סירופ תירס, והם מיוצרים רק ממרכיבים שלא עברו הנדסה גנטית.

"נוכחותנו על המדפים של Sprouts Farmers Markets היא ציון דרך למותג שלנו", אמרה חמוטל יצחק, מנכ"לית ומייסדת שותפה של else. יצחק הוסיפה: "אנו מעריכים את הביטחון והתמיכה ש - Sprouts מפגינים בקו המוצרים שלנו בהחלטתם להפוך לרשת מרכולי הבריאות הראשונה שתפיץ את else ברחבי המדינה. אנו שואפים שמוצרינו יהיו נגישים ביותר ברחבי ארה"ב ומטרה זו תקודם בעזרת קמעונאים השותפים לערכינו ודוגלים בסטנדרטים גבוהים".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה