חיים כצמן, יור גזית גלוב קרדיט: יח"צ

גזית גלוב רכשה בניין משרדים ומסחר בסמוך לאוניברסיטת הרווארד ב- 45 מיליון דולר

הנכס ישופץ וישווק לקמעונאים חדשים במהלך 2021; זהו הנכס השמיני שרוכשת חברת הבת Gazit Horizons בבוסטון, וכעת מנהלת החברה 12 נכסים בשווי של כ-520 מיליון דולר

חדשות ספונסר 23/12/2020 12:12

א+א-

חברת הנדל"ן גזית גלוב מודיעה היום כי החברה הבת בבעלותה המלאה, גזית הורייזון (Gazit Horizons), רכשה בניין בשדרות מסצ’וסטס 1430 בקיימברידג’, מסצ’וסטס, ארה"ב. הבניין הוא בשטח של כ-4,650 מ"ר (כ-50,000 רגל רבוע) לשימוש מעורב של מסחר ומשרדים.

 

המבנה ממוקם בפינת הרחובות שדרות מסצ’וסטס וצ’רץ סטריט בכיכר הרווארד, בסמוך לתחנת הרכבת התחתית – הקו האדום המחבר בין אוניברסיטת הרווארד ו- M.I.T לדאונטאון בוסטון. הנכס נרכש תמורת כ-45 מיליון דולר, מחברת ניהול נכסים משפחתית, אשר החזיקה בבניין יותר מ- 50 שנים.

 

הבניין ההיסטורי, הידוע בכינוי "College House" נבנה בשנת 1830 ושימש כמעונות לסטודנטים של אוניברסיטת הרווארד. הבניין מאוכלס בין היתר על ידי משרדי אוניברסיטת הרווארד בקומות העליונות ועל ידי קמעונאים שונים בקומת הרחוב. בכוונת החברה להשקיע בשיפוץ הלובי, השטחים המשותפים ומערכות הבניין.

 

בנוסף, קמעונאים כגון CVS ו-Santander Bank צפויים לסיים את חוזי השכירות שלהם בשנת 2021, מה שיאפשר לחברה ליצור שטחי מסחר ייחודיים עם תקרות גבוהות של כ-6 מטר וחזית רחבה הצופה על Harvard Square, תוך שמירה על התחושה והמראה ההיסטוריים של הנכס.

 

College House הינו הנכס השמיני אותו רוכשת גזית הורייזון בבוסטון אשר לאחר רכישה זו, מחזיקה ומנהלת 12 נכסים בשווי כולל של כ-523 מיליון דולר (כ-1.7 מיליארד שקל). החברה הוקמה במאי 2017 במטרה לרכוש נכסים בעלי שימושים מעורבים עם רכיב קמעונאות בערים מרכזיות באזורים אורבאניים צומחים בארה"ב, ומשרדיה ממוקמים במיאמי, ניו יורק ובוסטון. גזית Horizons משקיעה בנכסים בהם פוטנציאל השבחה והזדמנויות יצירת ערך דרך עירוב שימושים, פיתוח מחדש, הרחבות וניהול פרואקטיבי של הנכסים.

 

ג’ף מועלם, מנכ"ל גזית הורייזון: "השנה האחרונה הביאה סט חדש של אתגרים לנכסים מסחריים, אבל גם הובילה להזדמנויות השקעה מיוחדות כמו הנכס ב-Harvard Square. לנכס יש את כל המרכיבים שאנו מחפשים: אופי ייחודי, פוטנציאל השבחה ומיקום שאין לו תחליף. אנו מאמינים כי שיפורים אסטרטגיים יהפכו נכס זה לאטרקטיבי עוד יותר עבור קמעונאים ודיירי משרדים קיימים ועתידיים".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה