עופר אברם, מנכל מניבים קרן הריט החדשה קרדיט: אבישי פינקלשטיין

מניבים ריט השכירה משרדים בשטח של כ-4000 מ”ר במגדל מניבים כפר סבא

הסכם השכירות עם קבוצת אבנון כולל 3 קומות במגדל מניבים לתקופה של 5 שנים עם אפשרות הארכה ל-5 שנים נוספות; דמי השכירות השנתיים יעמדו על כ- 4 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 22/12/2020 12:12

א+א- 1

מניבים, קרן הריט החדשה, וקבוצת אבנון חתמו על הסכם לשכירות של משרדים בשטח של כ-4,000 מ"ר, המהווים 3 קומות במגדל מניבים שבכפר סבא, לתקופה של 5 שנים עם אפשרות הארכה ל-5 שנים נוספות. בנוסף, תשכור קבוצת אבנון מחסנים וחניות בחניון התת קרקעי של המגדל.

 

מועד האכלוס של משרדי קבוצת אבנון צפוי להיות במהלך המחצית הראשונה של 2021. דמי השכירות השנתיים יעמדו על כ- 4 מיליון ש"ח.

 

קבוצת אבנון המונה 14 חברות המתמחות בפתרונות טכנולוגיים בתחומי הביטחון, סייבר והגנת המולדת, מרחיבה בימים אלה את פעילותה העסקית בתחום הבנקאות והפיננסים לעולמות הפינטק, בלוקצ’יין וה - AI. במסגרת זו, השלימה אבנון גיוס 100 עובדים חדשים בשנה החולפת והכפילה בכך את מצבת כוח האדם בקבוצה, אשר עומדת כיום על כ-200 עובדים.

 

בתוך כך, הודיעה אבנון כי היא צפויה להעביר את כלל פעילותה מפתח תקווה למגדל מניבים החדש בכפר סבא במחצית הראשונה של שנת 2021. עוד דווח כי בכוונת הקבוצה לגייס בעקבות המעבר כ-100 עובדים נוספים כבר במהלך השנה הקרובה.

 

מגדל מניבים כולל 19 קומות משרדים בשטח כולל של כ-25,000 מ״ר, מעל קומת קרקע למסחר, בתוספת 4.5 קומות של חניון תת-קרקעי. המגדל החדש, שהקמתו הסתיימה לאחרונה, ממוקם בסמוך לצומת רעננה דרום, בכניסה המערבית לכפר סבא, בקרבה לתחנת הרכבת החדשה (רעננה דרום).

 

בשבוע שעבר, דיווחה מניבים על הסכם לרכישת מלוא מניותיה של חברת מיטב דש בחברת "מגדל מניבים-מיטב בע"מ", המהוות 40% מהונה המונפק והנפרע של חברת מגדל מניבים-מיטב. התמורה תבוצע ברובה בדרך של הקצאת מניות וכתבי אופציה של מניבים למיטב דש. לאחר שתושלם הרכישה תחזיק מניבים במלוא (100%) הון המניות המונפק והנפרע של חברת מגדל מניבים-מיטב שהינה בעלת הזכויות במגדל. הרכישה כפופה להתקיימות תנאים מתלים.

 

ה-NOI השנתי המלא (100%) הצפוי מהמגדל בתפוסה מלאה בגמר מלא מוערך ע"י מניבים בכ- 22-27 מיליון ש"ח. 

 

היקף כלל הנכסים של מניבים יסתכם, עם רכישת מלוא הזכויות במגדל, בכ- 207 אלף מ"ר עילי לשימושים שונים וכ- 38 אלף מ"ר חניונים, ברחבי הארץ. בהתאמה, שווי נכסי הקרן יהיה כ- 1.85 מיליארד ש"ח.

 

תומר אבנון, בעלי קבוצת אבנון ציין: "הקבוצה ראתה במשבר הקורונה הזדמנות עסקית ובתוך כך הסבה חלק מפעילותה לטובת המאמץ הלאומי והעולמי בהתמגנות נגד הווירוס. מפרוץ המשבר סיפקנו לישראל ול-30 מדינות ברחבי העולם ציוד מיגון ומכשור רפואי בהיקפים של עשרות מיליוני דולרים.

 

באחרונה ובעקבות הסכמי הנורמליזציה בין ישראל לאיחוד האמירויות, אף פתחנו חברה במרכז הסחר והעסקים של אבו דאבי (ADGM) לטובת הרחבת הפעילות לתחומים נוספים בין היתר נדל"ן, בנקאות ופיננסים, זאת בנוסף לתעשיות הביטחוניות עם שותפים עסקיים ואסטרטגים חדשים באיחוד האמירויות. המעבר למשרדים החדשים במגדל מניבים הינו שלב נוסף במגמת המשך ההתרחבות של הקבוצה ופעילותה".

 

עופר אברם, מנכ"ל מניבים, אמר: ״ההסכם עם קבוצת אבנון הינו הסכם משמעותי בעבור מניבים במגדל מניבים החדש בכפר סבא. המגדל שנמסר לידינו בסוף חודש אוגוסט האחרון צפוי להתחיל להתאכלס במהלך החודשים הקרובים, וההסכם עם קבוצת אבנון הינו סנונית ראשונה לקראת השכרת ואכלוס מלוא הבניין.

 

אנו מברכים את קבוצת אבנון על הבחירה במגדל מניבים, ובטוחים שתדע להנות מהיתרונות הגדולים של המגדל, וביניהם הסטנדרט הגבוה של המגדל והמיקום המצוין, בסמוך לתחנת הרכבת החדשה".

  1. מניות בכתבה
  2. מניבים ריט

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    קצת איחרתם אם החדשות האלו

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    yair3 22/12/2020 18:26