רועי גדיש, מנכל אדגר קרדיט: גדי דגון

גיוס הון

ביקושים של כ-345 מיליון ש”ח בהנפקת סדרת אג”ח חדשה לאדגר

המכרז המוסדי נסגר בריבית צמודת מדד של 2.45% לעומת ריבית המקסימום שעמדה על כ- 3.4%

חדשות ספונסר 13/12/2020 12:12

א+א-

חברת הנדל"ן אדגר, זרוע ההשקעות בנדל"ן של קבוצת צור שמיר אחזקות, מדווחת כי השלימה בהצלחה הנפקת סדרת אג"ח חדשה(סדרה יא’). במסגרת המכרז התקבלו ביקושי יתר בהיקף של כ-345 מיליון ש"ח מתוכם החליטה החברה לגייס כ-150 מיליון ש"ח.

 

הריבית (צמודה למדד) במכרז נסגרה על 2.45% לעומת ריבית המקסימום במכרז שעמדה על 3.4%. ריבית הסגירה במכרז תהווה את ריבית המקסימום לשלב הציבורי אשר צפוי להתקיים בימים הקרובים.

 

קרן אג"ח סדרה יא’ תעמוד לפירעון ב-9 תשלומים לא שווים, בין השנים 2022-2030. מח"מ האג"ח עומד על כ- 5.9 שנים והיא מדורגות על ידי מדרוג בדרוג של A3 עם אופק חיובי.

 

לאומי פרטנרס חתמים הובילה את ההנפקה ואתה פעלו איפקס הנפקות, וליו בייס, ברק קפיטל, ומגדל בנקאות להשקעות.

 

רועי גדיש, מנכ"ל החברה מסר: "אנו שמחים להשלים בהצלחה גדולה את המכרז המוסדי ומודים למשקיעים על הבעת האמון. לאחרונה פרסמנו את תוצאות הפעילות לרבעון השלישי והצגנו המשך צמיחה בפעילות החברה וב-FFO המהווים עדות נוספת לטיב השוכרים ואיכות הנכסים של החברה אשר ממשיכים להפגין יציבות מרשימה, על אף משבר הקורונה.

 

אנו ממשיכים לפעול בהתאם לתכנית העבודה בכדי להתאים את הנכסים למציאות וצרכי השוכרים המשתנים כדוגמת מותג ה-"BRAIN EMBASSY" שנותן פתרון יצירתי ואיכותי לשוכרים גם בתקופה של אי וודאות אותה אנו חווים."

  1. מניות בכתבה
  2. אדגר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה