שאולי לוטן, מנכל קבוצת משולם לוינשטין קרדיט: יח"צ

כלל ביטוח ופיננסים נכנסת כשותפה בפרויקט משרדים של לוינשטין בבאר שבע

החברה רוכשת 50% מהזכויות בפרויקט לבניית שני מגדלי משרדים בסכום מוערך של 260 מיליון שקל; העסקה מותנת בקבלת הסכמת עיריית באר שבע, להסבת מחצית מהזכויות

חדשות ספונסר 09/12/2020 12:12

א+א-

חברת לוינשטין נכסים מדווחת היום כי חברת כלל ביטוח ופיננסים נכנסת כשותפה במחצית מפרויקט נדל"ן מניב שמקימה החברה בבאר שבע – בניית שני מגדלי משרדים בלב מרכז העסקים הראשי בעיר ואשר יכלול על פי התכנון המוצע מגדל אחד בגובה של בין 17 ל-19 קומות שישכירו החברות, ועוד בניין משרדים שנועד לשימושה של עיריית באר שבע.

 

הפרויקט מוערך בהיקף כספי של כ-260 מיליון ₪.

 

מדובר בפרויקט משרדים שתבצע לוינשטין בשיתוף ובעידודה של עיריית באר שבע. החברה חתמה ביולי 2019 על הסכם קומבינציה עם העירייה לאחר זכייה במכרז מוניציפלי–הפרויקט, שנמצא בשלבי תכנון מתקדם, משתרע על קרקע בשטח של כ-14.4 דונם המיועדת לבניית שטחי משרדים ומסחר בהיקף 31,000 מ"ר (חלקן של החברות).

 

במסגרת הסכם הקומבינציה, לוינשטין רכשה חלק מהקרקע אשר בבעלות העירייה בתמורה למתן שירותי בנייה של 5,100 מ"ר במשרדים וחניות שיימסרו לעיריית באר שבע. לחברות ישנה אפשרות לרכישת זכויות בנייה נוספות במקרקעין ככל שיהיו. העסקה של לוינשטין וכלל ביטוח ופיננסים מותנת בקבלת הסכמת עיריית באר שבע, להסבת מחצית מהזכויות וההתחייבויות, כאמור.

 

לדברי שאולי לוטן, מנכ"ל ובעלים קבוצת לוינשטין: "הסכם השותפות עם כלל ביטוח ופיננסים מהווה הבעת אמון של השוק המוסדי, ביכולותיה של קבוצת לוינשטין ובפרויקט עצמו. מדובר בפרויקט גדול המקודם על-ידנו וכן על-ידי עיריית באר שבע, שמאמינה בו מאוד וסבורה כי הוא ייתן ערך רב לעיר ולאזור העסקים הראשי שנמצא בתנופת פיתוח חזקה. אנו צופים בפרויקט ביקושים גבוהים מצד חברות איכותיות שיקימו במע"ר את המטה שלהן".

 

חברת לוינשטיין נכסים משמשת כזרוע הנדל"ן המניב של קבוצת לוינשטין. שווי שוק החברה עומד על 900 מיליון שקלים, שווי הנדל"ן להשקעה של החברה הינו 1.7 מיליארד שקלים. בבעלות החברה, שלושה מבני משרדים פרמיום במרכז תל אביב, 14 נכסים מניבים בשטח כולל של כ- 87,000 מ"ר (בניהם 2 נכסים מניבים בבאר שבע ) וכן שטחים נוספים בשלבי ייזום ופיתוח בשטח של כ- 180,000 מ"ר.

 

בנוסף, במתחם התחנה המרכזית הישנה בת"א מתכננת החברה לבנות 1,333 יח"ד ,153 אלף מ"ר שטחי מסחר, תעסוקה ומשרדים ו 138 יח"ד המיועדות להשכרה לטווח ארוך , כמו כן בפרדסיה רכשה החברה קרקע להקמת מבנה בשטח של 20,000 מ"ר ועוד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה