גיוס הון

אס.אר אקורד: ביקושים של כ- 300 מיליון ש”ח בשלב המוסדי של הנפקת סדרת אג”ח ראשונה

במסגרת המכרז בחרה החברה לקבל הזמנות בהיקף של 160 מיליון ש"ח; הריבית השנתית המקסימלית שנקבעה עומדת על 3.24%

חדשות ספונסר 15/11/2020 10:48

א+א-

חברת האשראי החוץ בנקאי אס.אר. אקורד שבשליטת איש העסקים מר עדי צים ובניהולו של רו"ח גיל הוכבוים, סיימה את השלב המוסדי בגיוס אג"ח ראשון בבורסה (סדרה א’) עם ביקושים גבוהים בהיקף של כ- 295 מיליון ש"ח כאשר החברה בחרה לקבל הזמנות בסך של כ- 160 מיליון ש"ח בריבית מקסימלית של 3.24%.

 

המכרז הציבורי וגיוס האג"ח בפועל אמורים להיות מושלמים בהמשך השבוע. איגרות החוב דורגו בדירוג A3.il על ידי מידרוג. את הגיוס מובילים רוסאריו חיתום, אוריון חיתום ואמ. די. פרימיום.

 

איגרות החוב (סדרה א’) הינן אג"ח שקליות בעלות מח"מ של כ- 2.07 שנים ולאחר השלמת הגיוס צפויות להיכלל במדד התל בונד השקלי כבר בעדכון המדד הקרוב. 

 

עדי צים, בעל השליטה בחברה "זוהי הצלחה אדירה מבחינתנו. הביקושים הגבוהים בהיקף של כ-300 מיליון שקל שהתקבלו במכרז המוסדי מדגישים את ההצלחה והאמון הגבוה שהמשקיעים רוכשים לחברה ולפעילותה. אנו מודים לכלל המשקיעים שבחרו בנו, וביחד נמשיך להוביל את השוק ולהצעיד את החברה להישגים נוספים בעתיד"

 

אס.אר. אקורד סיימה את הרבעון השלישי לשנת 2020 עם הרווח הרבעוני הגבוה ביותר בתולדותיה - בסך של כ- 17.2 מיליון ש"ח, לעומת רווח נקי של כ- 15.7 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד. מצבת לקוחות נטו עלתה בכ- 6% לסך של כ- 690 מיליון ש"ח, לעומת כ- 650 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה