המסחר בבורסת ת”א ננעל בעליות שערים

מדד ת"א 35 עלה 0.82% ומדד ת"א 125 עלה 0.70%. מדד הנפט והגז בלט כשזינק 4.12%

מערכת ספונסר 11/11/2020 17:58

א+א-

הבורסה בת"א נסגרה היום בעליות שערים. מדד ת"א 35 עלה בשיעור של 0.82%, מדד ת"א 125 עלה בשיעור של 0.70% ומדד ת"א SME60 עלה 1.28%. באשר למדדים הסקטוריאליים, מדד הנפט והגז בלט כשזינק 4.12%, מדד התקשורת עלה 1.42%, מדד הביומד עלה 0.85%, ת"א טכנולוגיה עלה 0.67% ומדד הבנקים עלה 0.35%.

מניות נייס, לאומי, דיסקונט, פתאל החזקות וטבע, ריכזו מחזורי מסחר גדולים בעלייה. מניות פועלים, מזרחי טפחות ואמות, ריכזו מחזורי מסחר גדולים בירידה.

עלייה בולטת נמדדה היום במניית אנרג’יאן שעלתה 8.76%. אחריה עם שיעורי עליות בולטים היום: פתאל החזקות, דלק קידוחים יהש, חברה לישראל, וואן טכנולוגיות, בזן, איי.סי.אל וקבוצת דלק.

את שיעורי הירידות הגדולים הובילה היום מניית איתמר שירדה 4.26%, ואחריה ירדו מניות דנאל, פרשמרקט, מליסרון, תדיראן הולדינגס, אלקטרה צריכה, אלשטולר שחם גמל וגזית גלוב.

היקף המסחר היום עמד על כ – 1.67 מיליארד ₪.

בניו יורק נפתח המסחר בנטייה לעליות, באירופה מסכים ירוקים.

הנפקה הראשונה של חברת סייבר בבורסה האנגלית מאז 2018: חברת הסייברסקיוריטי הישראלית BRANDSHIELD גייסה במסגרת ההנפקה 3.2 מיליון ליש"ט שמטרתם "לקדם את האסטרטגיה של החברה ולממש הזדמנויות עסקיות".

מחזיקי אג”ח דסק”ש העדיפו את ההצעה של מגה אור וצחי נחמיאס: ברוב עצום של למעלה מ - 90% מהמצביעים, התקבלה הצעת מגה אור, שהיתה נמוכה יותר מהצעתו של אלשטיין. כונסי הנכסים של החברה הגישו הבוקר לבית המשפט בקשה לאישור ההצעה.

אקסל סולושנס מרחיבה את שיתוף הפעולה עם BBT.Live ומשקיעה בה. BBT.live מפתחת פלטפורמת תמסורת אלחוטית מתקדמת; לאחרונה חתמו הצדדים על הסכם לפיו אקסל תשמש כאינטגרטורית וכנציגה בלעדית של החברה בישראל.

אבוג’ן מדווחת כי קאנוניק קיבלה רישיון לריבוי קנאביס רפואי. האישור שהתקבל מאפשר לחברה להתקדם ולהוציא לפועל את תוכניתה למסחור מוצריה.

 קמהדע מציגה עליה בהכנסות הרבעון השלישי וצופה המשך צמיחה ברבעון הרביעי. החברה ממשיכה לקדם את פיתוח תכשיר הנוגדנים מבוסס הפלסמה כטיפול פוטנציאלי לחולי קורונה באמצעות הסכם אספקה בסך 3.4 מיליון דולר עם משרד הבריאות הישראלי.

אייסקיור מודיעה כי הטכנולוגיה שלה נמצאה יעילה גם עבור גידולים סרטניים בריאות. לראשונה פורסמו ב - European Journal Of Radiology תוצאות ניסוי עצמאי שנערך ביפן לטיפול בגידולים סרטניים בריאות על ידי מוצרי החברה.

ועדת העבודה אישרה מענק למובטלים מעל 100 ימים. המענק, בגובה 2,000 ₪, יסייע למובטלי הקורונה שהרוויחו פחות מהשכר הממוצע במשק. גם בני 67 ומעלה שאיבדו את מקום עבודתם בגלל נגיף הקורונה יהיו זכאים למענק.

 דלתא מסכמת רבעון עם ירידה בהכנסות ועליה ברווח. הרווח הנקי לבעלי המניות עלה בכ - 39% והסתכם ב - 19.6 מיליון ₪ לעומת 14.1 מיליון ברבעון המקביל. ההכנסות ברבעון ירדו ל - 382.9 מיליון ₪ לעומת 446.1 מיליון ברבעון המקביל.

אוגווינד תקים מתקני אגירת אנרגיה במגזר הקיבוצי. החברה חתמה על מזכר הבנות לשיתוף פעולה עם חברת מי רם מקבוצת רימון, העוסקת בחלוקת ואספקת חשמל במגזר הקיבוצי. הצדדים יפעלו לקבלת מענק ממשרד האנרגיה.

הקיץ החם והשהייה בבתים הזניקו את הרווח הנקי של תדיראן ב - 66.7%. ההכנסות צמחו בכ - 19.9% לכ - 323.1 מיליון ₪ לעומת כ - 269.5 מיליון ₪ ברבעון המקביל. ה -EBITDA ברבעון השלישי גדל בכ - 58.3% לכ - 56.8 מיליון ₪.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה