זיו קשטן, מנכל ומייסד חברת Automat IT קרדיט: ענבל מרמרי

Automat-IT הוכרזה כשותף השנה של AWS בישראל

פרסי שותף APN מעניקים הכרה לחברי רשת השותפים של Amazon Web Services הממלאים תפקיד בבניית פתרונות המותאמים לעבודה עם AWS

חדשות ספונסר 11/11/2020 12:12

א+א-

 

Automat-IT, הפועלת בתחום ה- DevOps והענן, מקבוצת מלם תים, הוכרזה כ- "APN Consulting Partner of the Year" לשנת 2020 בישראל. פרסי שותף APN מעניקים הכרה לחברי רשת השותפים של Amazon Web Services (AWS), הממלאים תפקיד בסיוע ללקוחות להניע חדשנות ולבנות פתרונות על גבי AWS.

 

זיו קשטן, מנכ"ל Automat-IT: "אנו שמחים וגאים על זכייתנו בתואר שותף השנה של AWS בישראל לשנת 2020. מזה מספר שנים, Automat-IT ממנפת את הטכנולוגיה והשירותים של AWS והתואר ממחיש את המחוייבות העמוקה שלנו ל- AWS, שמתבטאת בהחלטה אסטרטגית שלקחנו לפני שנתיים ולפיה: All in AWS, שהכוונה הנה מיקוד אך ורק במוצרי AWS.

 

מאז, לא חסכנו מאמצים בהכשרה ממוקדת ומקצועית של כל הצוותים שלנו, בביצוע עשרות הסמכות ומבחנים ובפיתוח מתודולוגיות המותאמות לעבודה עם AWS. אין ספק שהזכייה בפרס, היא הכרה והוקרה ביכולות המקצועיות ובמחויבות שלנו שמתורגמים לתוצאות בשטח.

 

כחברת DevOps ביצענו במהלך השנה האחרונה פרויקטים רבים של מיגרציה לענן של אמזון, כולל פתרון מקצה לקצה, כלומר משלב האפיון למעבר לאמזון ועד שלב שבו המערכת רצה בפרודקשן וכמובן עזרה בתמיכה במערכות הפרודקשן 24/7. כל זאת עבור מגוון רחב ביותר של לקוחות, החל מסטארטאפים, אותם הדרכנו כיצד להפיק את המירב מעבודה ופיתוח בענן, ועד חברות ענק כגון אמדוקס, סינמדיה, רשות הטבע והגנים ועוד.

 

אנו עם הפנים קדימה וממשיכים במגמת הצמיחה שלנו, כשמטרתנו להמשיך ולמנף את שיתוף הפעולה שלנו עם AWS בישראל וב- EMEA, תוך כיבוש תחומים ויעדים נוספים ותוך חתירה ליעד של הגעה למעמד של AWS Premier Consulting Partner". 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה