רפאל תבדוק אפשרות לשלב את היריעות הסולאריות של אפולו פאוור במוצרים ביטחוניים

סולארפיינט תבצע תכנית עבודה שתימשך 13 שבועות ותגיש לרפאל ניתוח תוצאות שאחריו יוחלט על המשך שיתוף הפעולה; אפולו תקבל 50 אלף דולר עבור בדיקת ההתכנות

חדשות ספונסר 23/09/2020 11:54

א+א-

אפולו פאוור מדווחת היום שחברת הבת סולארפיינט התקשרה עם רפאל מערכות לחימה מתקדמות בהסכם Proof of Concept לפיו ישתפו הצדדים פעולה לצורך קיום בדיקת התכנות לשילוב טכנולוגיית היריעה הסולארית פרי פיתוחה של סולארפיינט בחומרים מסוימים המיועדים לסדרת מוצרים בטחוניים שתוגדר במשותף בין הצדדים.

 

על פי ההסכם, עבור ביצוע בדיקת ההתכנות, סולארפיינט תהיה זכאית לתמורה בסך של 50 אלף דולר.

 

סולארפיינט תבצע תכנית עבודה שתימשך 13 שבועות ותגיש לרפאל ניתוח תוצאות, לאחר מכן רפאל תבדוק את ניתוח התוצאות בתוך כחודש ותודיע לסולארפיינט תוך ארבעה וחצי חודשים אם ברצונה להתקדם לעבר חתימה על הסכם שיתוף פעולה מסחרי שיעניק לה בלעדיות לתקופה של חצי שנה. 

 

עודד רוזנברג, מנכ"ל אפולו פאוור מסר: "אנו שמחים וגאים לחבור לרפאל שהינה מובילה עולמית בתחום הבטחוני ועל הבעת האמון שלהם בנו. לרפאל יש יכולות טכנולוגיות מרשימות, חדשניות וכן ניסיון עתיר שנים במכירות בתחום הבטחוני.

 

לנו יש טכנולוגייה לייצור יריעה סולארית קלת משקל ובעלת גמישות מלאה, יעילות גבוהה ועמידות לאורך זמן. אני משוכנע שבחיבור הזה קיים פוטנציאל עצום ליצור מוצרים הטובים למגוון שימושים בטחוניים"

 

בחודש יולי השנה חתמה אפולו פאוור על מזכר הבנות לשיתוף פעולה עם חברת אאודי לשילוב היריעה הסולארית בחלקי רכב של אאודי ושל רכבים נוספים בקבוצת פולקסווגן. שיתוף הפעולה אמור לכלול מספר שלבים כאשר המטרה הסופית היא לספק רכבים בעלי מודול סולארי המייצרים אנרגיה סולארית גם במהלך נסיעה.

 

אפולו פאוור, בניהולו של עודד רוזנברג, נסחרת בבורסה לניירות ערך לפי שווי שוק של 152 מיליון ש"ח אחרי שמתחילת השנה זינקה ב-330% ובשלושת החודשים האחרונים עלתה 240%.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה