חגיגות בר מצווה בלימוזינה

בר מצווה הוא אירוע וחגיגה שנועדה לחגוג את בגרות הילד לגיל 13. בקבלה ובתורה היהודית, הילד רשאי ומחויב במצוות שונות במהלך השנה

תוכן מקודם 23/09/2020 09:48

א+א-

בר המצווה חייבת להיעשות בצורה נכונה ויעילה, הכניסה היא מאסט. לכניסה חגיגית יותר נוכל להשתמש בספקי אירועים ואביזרים לחגיגה. אנו נוכל להכניס עוד יותר רשמיות בכך שנביא את הילד בלימוזינה מפוארת וחגיגית.

 

קצת על אירועי הבר המצווה

אירועי בר המצווה הם מסורת דתית שנערכת כאשר הילד מגיע לגיל המצוות – גיל 13. כאשר זה קורה, מתחילים את חגיגות בר המצווה לילד. יש כאלה שיחגגו בבתי כנסת, יש כאלה באולם אירועים, ויש כאלה שיחגגו זאת בחו"ל או בישראל לצד הטבע. בשנים האחרונות יותר ויותר הורים מעוניינים להפיק אירועי בר מצווה מיוחדים, כאלה שידברו עליהם גם בהמשך. בכל הקשור לתכנון אירועי בר מצווה, יש לקחת מראש כמה פרמטרים להצלחת האירוע:

 

1. מיקום האירוע – בעניין זה נהיה חייבים להיות לקבל החלטה סופית, באיזה מיקום נרצה לחגוג. בהתאם למיקום ועיר בה יתרחש האירוע, נצטרך להחליט גם באיזה מקום הוא יתרחש.

 

2. הספקים – בכל הקשור לתכנון האירוע, נרצה לחסוך כמה שיותר כסף במינימום זמן. בחירת הספקים הנלווים לאירוע חייבת להיעשות בצורה קפדנית ומקצועית.

 

3. כמות המוזמנים – במטרה לבחור במיקום ובמקום הטוב ביותר, נצטרך להבין מהו כמות האורחים שמגיעים לאירוע שלנו. כאשר נדע מהו הכמות, נדע גם איזה מקום יוכל לאכלס אותם.

 

ישנם עוד פרמטרים שנצטרך לקחת בחשבון, אלה הם שלושת הפרמטרים החשובים ביותר. התכנון של האירוע יכול להתבצע בצורה חלקה או לא, הכל תלוי בכם. תכנון מוקדם תמיד יטיב ויעזור לכם לעבור את היום בצורה הטובה והשקטה ביותר.

 

למה כדאי להזמין לימוזינה

בפסקה הקודמת קיבלנו תמונה רחבה יותר על אירועי הבר מצווה, ומהם הפרמטרים החשובים ביותר. כעת, נדבר על הגעת האירוע. ההגעה לאירוע יכולה להתבצע בשלושה דרכים – הראשונה היא באמצעות הרכב הפרטי, השנייה באמצעות מונית, והשלישית היא באמצעות לימוזינה מפוארת. אם אתם מעוניינים לעשות אירוע מעלף, ייחודי, ומיוחד הגעה באמצעות לימוזינה היא הדרך הטובה ביותר.

 

מהם היתרונות של הזמנת לימוזינה לבר מצווה

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים משכירים לימוזינה לאירועים משלל סיבות, וכמובן בזכות יתרונותיה. לרכב הפרטי אין תמיד את כמות האנשים המתאימה לאכלוס, וכמובן שלל חסרונות. לפיכך, הרבה מאוד אנשים מעדיפים לשכור לימוזינה בזכות יתרונות רבים. הנה חלק מהיתרונות המורגשים ביותר:

 

  • ההורים לא צריכים לנהוג אפשר לשתות חופשי – באירועים שונים, במיוחד בבר מצווה, לעיתים ההורים והחברים מעוניינים לשתות אלכוהול. בהרבה מאוד מקרים, הם נמנעים מכך מהסיבה שהנהגים חייבים להיות ערניים על הכביש. אחד היתרונות בלימוזינה היא: שלא נצטרך לנהוג. לפיכך, נוכל לשתות אלכוהול ושתיה חריפה בצורה חופשית – הן באירוע, והן תוך כדאי הנסיעה בלימוזינה.

 

  • החברים באים איתנו – כאשר שוכרים לימוזינה ישנו יתרון בולט: אנחנו יכולים להביא את החברים מהכיתה. למעשה, לימוזינה מכילה עד 10 מקומות ישיבה, וניתן להביא את המשפחה + כמה חברים.

 

  • נהג צמוד שממלא את המשימה – בשכירת לימוזינה נקבל נהג צמוד שיעשה את כל מה שנרצה: עצירה בצד בצורה בטיחותית, קפיצה למסעדה, ועוד. כאשר יש לנו נהג צמוד, נוכל להנות בצורה יותר כיפית באירוע הבר מצווה שלנו. אחרי הכל, זה היום שלנו.

 

  • אפשר להנות גם בדרך לאירוע – אחת היתרונות בשימוש בלימוזינה הוא הכיף. בדרך לאירוע, נוכל לשמוע קריוקי, ואף לראות סרטוני וידאו על מסך LCD לצד אורות ותאורה מתאימה. לצד הנסיעה, נוכל להתפנק בקינוח נחמד ובכמה משקאות קרים.

 

ארבעת היתרונות האלה מרכזים את השימוש הגובר והרלוונטי בלימוזינה. ישנם עוד יתרונות רבים שמניעים אנשים לבחור בלימוזינה, לדוגמא: נהג צמוד, אוכל ושתיה, מוזיקה רגועה, נוחות מקסימלית, ואווירה מתאימה. לצד כל אלה, מתווסף המחיר הטוב ביותר. שכירת לימוזינה היא לא מה שחשבתם בעבר, תוכלו לשכור לימוזינה במחירים אטרקטיביים שמתחילים ב- 2,000 ₪ ויכולים להסתיים ב- 5,000 ₪ ליום.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה