נקסט ג’ן : הסכם הפצה אסטרטגי באזור המפרץ הפרסי ואפריקה

סנט-טק מדיקל, המתמזגת עם החברה, חתמה על הסכם לשיווק והפצת בדיקות קורונה מהירות הנמאות בפיתוח עםDBX מאיחוד האמירויות

חדשות ספונסר 22/09/2020 10:32

א+א- 1

חברת נקסט ג’ן ביומד (שימור) הנמצאת בהליך למיזוג חברת סנט-טק מדיקל, מדווחת כי סנט-טק חתמה על הסכם הפצה אסטרטגי עם חברת DXB International General Trading LLC מדובאי לשיווק והפצת בדיקות קורונה מהירות הנמצאות בשלבי פיתוח.

 

חברת DBX תקבל רישיון בלעדי לתקופה של 7 שנים לשיווק והפצת מוצרי סנט-טק, לרבות מוצרים שמאפשרים בדיקות קורונה ברחבי איחוד האמירויות וכן בשורה של מדינות נוספות במפרץ הפרסי ובאפריקה, לרבות מדינות שישראל אינה מנהלת עמן יחסים דיפלומטים.

 

יודגש כי סנט-טק מדיקל התחייבה וכן כי הוסכם על ידי הצדדים כי חברת DXB לא תמכור את מוצרי סנט-טק מדיקל למדינות אשר מכירה בהן, תהווה הפרה של הדין הישראלי.

 

תקופת ההסכם כפופה לעמידת חברת DBX ביעדים עסקיים. כמו כן, לאור מתן הרישיון הבלעדי DBX התחייבה שלא לייבא, לשווק או להפיץ מוצרים זהים או דומים למדינות הנ"ל ולא תפיץ את מוצרי סנט-טק מחוץ לטריטוריות שהוזכרו.

 

DBX אשר משרדי המטה שלה נמצאים בדובאי, איחוד האמירויות, נוסדה בשנת 2002 ועוסקת בתחומי הבנייה, שירותי הנדסה, קייטרינג, לוגיסטיקה והרכש. חטיבות החברה השונות הנן בעלות יכולת הפצה ואספקה של שירותים לוגיסטיים בתחומי הציוד הרפואי, מזון ומשקאות לגופים צבאיים, שירותי ניהול מתקנים מרוחקים, שירותי הובלות עבור כל שרשרת האספקה ושירותי הקמה וייצור עבור פרויקטים בתחום הבניה והתעשייה.

 

לפני כשבוע וחצי הודיעה נקסט ג’ן על התקשרות במכתב הבנות עם בנק ההשקעות האמריקאי Aegis Capital CORP אשר יהיה בנק ההשקעות הבלעדי של החברה בכל הנוגע להנפקת מניותיה למסחר בבורסת הנאסד"ק. בנק AEGIS התחייב כי יפעל לגיוס הון בסך של 15 מיליון דולר ארה"ב לפחות, זאת לפי שווי חברה התחלתי של 220 מיליון דולר ארה"ב.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    החזקתי בה משער 26ולקחתי100%רווח |46|

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    zsarit9 22/09/2020 11:47