איסתא זכתה במכרז לחכירת מגרשים באזור התעשייה יואב

כל המגרשים הוצעו בייעוד ללוגיסטיקה; החברה תציע לשוכרים פוטנציאלים בניה והשכרה של מתקנים ייעודיים בשטח של 5,000-40,000 מ"ר

חדשות ספונסר 21/09/2020 12:12

א+א-

חברת התיירות איסתא, הפעילה גם בתחום הנדל"ן, זכתה במכרז של רשות מקרקעי ישראל, יחד עם שותפים, לחכירה ל-98 שנים, ארבעה מגרשים באזור תעשייה יואב בסמוך לצומת ראם, כביש 4 ובקרבה לנמל אשדוד.

 

הזכייה במכרז נעשתה בשותפות עם חברה בבעלות נדב בלילה (30%), השותף עם החברה בפעילויות נוספות בתחום הלוגיסטיקה. כפי שפורסם לאחרונה, זכתה חברה בבעלות נדב בלילה בארבעה מתחמים באיזור התעשיה בתימורים. איסתא בוחנת אפשרות להצטרף כשותפה ב- 70% אף ברכישת מתחמים אלה.

 

באחד המגרשים בהם זכתה החברה, שותפה חברת אוריין, חברה ציבורית ומחברות השילוח המובילות בישראל, אשר תחזיק 50% מהמגרש ותשכור את מבני הלוגיסטיקה שיוקמו לתקופה של 15 שנים (עם אופציה להארכתו ל-10 שנים נוספות) בתמורה לדמי שכירות שישקפו תשואה של 8% מסך העלות הכוללת של המרלו״ג. כמו כן, הודיעה החברה כי לאוריין ניתנה זכות להצטרף לרכישת מגרש נוסף על פי אותם תנאי שכירות ושיתוף.

 

איסתא מסיימת כיום הקמה של שני מרכזים לוגיסטיים בבית חלקיה (בחיבור בין צירי התנועה 3 ו-6), בהיקף של כ- 35 אלף מ״ר, עבור חברות הלוגיסטיקה המובילות במשק, אוריין ולוגיסטיקר בהסכמי שכירות ארוכי טווח המייצרים הכנסת שכירות שנתית בהיקף כולל של כ-13 מיליון ₪.

 

איסתא תחל באופן מיידי בשיווק השטחים הלוגיסטיים ללקוחות פוטנציאלים, בהתאמה אישית לצרכיהם, ובחלוקה הנעה בין 5,000 מ"ר ועד 40,000 מ"ר בכל מגרש.

 

שמעון סיבוני, מנכ״ל איסתא נכסים: "תחום הלוגיסטיקה זוכה לעדנה הנובעת, בין היתר, מגידול ברכישות באמצעים מקוונים לצד הגידול המתמשך בהיקפי הייבוא לאור עלויות הייצור המקומיות שמתייקרות וצופה ביקושים גבוהים בשטחים לוגיסטיים ברקע הקמת נמלי הים החדשים באשדוד ובחיפה וכן לאור הגברת פעילות האכיפה נגד מתקני אחסנה לא חוקיים במרחבים הכפריים באזורי הביקוש."

 

לאיסתא נכסים 16 בתי מלון בארץ ובעולם (פעילים ובהקמה), פעילות בתחום המשרדים, המגורים, ביניהם 5 פרויקטים של "מחיר למשתכן" באזורי ביקוש גבוה. כיום נותרו דירות אחרונות לשיווק ומעל ל-95% מיח"ד נמכרו. החברה מתחילה בימים אלה פרי סייל בפרויקטים בשכונות קטמון וארנונה שבירושלים. כמו כן החברה מקימה מרכזים מסחריים שכונתיים במספר רב של מוקדים ברחבי הארץ.

  1. מניות בכתבה
  2. איסתא

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה