בעלי השליטה באקסל סולושנס מכרו למשקיעים מוסדיים כ-19% מהון המניות

קבוצת הפניקס רכשה את מרבית המניות ובית ההשקעות מור הגדיל את חלקו בחברה; סכום העסקה הכולל מוערך בכ-26 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 17/09/2020 12:27

א+א-

בעלי השליטה באקסל סולושנס - קבוצת שמרוק, צליר פארמה ולומן קפיטל, מכרו אתמול 18 מיליון מניות החברה המהוות כ-19% מהון המניות שלה בתמורה לסך של כ-26 מיליון שקל. העסקה נעשתה לפי מחיר של 1.45 שקל למניה, הזהה למחיר הגיוס בהנפקה הפרטית שביצעה החברה בראשית החודש.

 

הרוכשים בהנפקה הם בעיקר קבוצת הפניקס שרכשה את מרבית המניות ובית ההשקעות מור שהגדיל את חלקו, לאחר שהחזיק לפני הרכישה כ-8% מהון המנית. עוד השתתפו משקיעים מוסדיים ביניהם תכלית, ארביטראז’ קרן גידור ופסגות. המכירה בוצעה ברק קפיטל חיתום.

 

בנוסף, קיבלו הרוכשים מהמוכרים, בעלי השליטה בחברה, כ- 12 מיליון אופציות לרכישת מניות החברה תמורת מחיר מימוש בסך של 1.8 ש"ח לאופציה. האופציות יהיו בתוקף עד ליום 15 במאי 2022.

 

החברה השלימה בראשית החודש גיוס של כ-13 מיליון שקל בהנפקה פרטית של מניות וכתבי אופציה. החבילה שהונפקה כללה 100 מניות במחיר של 145 ש"ח ו-77 כתבי אופציה למניה במחיר מימוש של 180 אגורות למנייה לתקופה של שנתיים. בהנפקה מתחילת השנה גייסה החברה כ-25 מיליון שקל.

 

רונן שור, מנכ"ל החברה אומר: "העסקה שבה נמכרו מניות מקבוצת השליטה גורמת לפיזור גדול יותר של המניות ובעיקר מגדילה את האחזקות המוסדיות בחברה. רכישת המניות על ידי קבוצת הפניקס היא הבעת אמון נוספת בחברה. החברה נמצאת בתנופה משמעותית כפי שבאה לידי ביטוי במכרזים בהם זכתה לאחרונה אצל מפעילי טלקום, דבר שעשוי להגדיל את היקף פעילותה באופן משמעותי בעתיד".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה